Program Jubileuszowy „65 tysięcy złotych powodów” w GBS Banku.

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

gbsbank.250xWystartował Program Jubileuszowy "65 tysięcy złotych powodów" w GBS Banku.
Do wygrania jest 65 nagród. Na głównego zwycięzcę czeka aż 65.000 zł.
Promocja trwa do 31 grudnia 2012 roku.

Aby wziąć udział w Programie wystarczy:

  • otworzyć konto osobiste z minimalnym wpływem na miesiąc 400 zł lub konto oszczędnościowe;
  • założyć lokatę od 1000 zł, na minimum 3 miesiące;
  • zaciągnąć kredyt na minimum 1000 zł;

oraz wypełnić i złożyć w dowolnej placówce banku kupon jubileuszowy.

Każdorazowe skorzystanie z jednego z powyższych produktów uprawnia klienta do złożenia kuponu. Bank nie przewidział w tym względzie ograniczeń.

Klienci w ten sposób mogą zwiększyć swoje szanse na wygraną.
Wypełniając kupon należy podać powód skorzystania z produktu. Najlepsze odpowiedzi zostaną wytypowane i nagrodzone przez powołaną komisję.

120329.gbs.bank.250x

Dnia 15 marca ruszyła kampania reklamowa informująca o Programie Jubileuszowym. Twarzą kampanii jest Kinga Kasprzak (siatkarka, reprezentantka Polski, która razem z drużyną Bank BPS Muszynianka zdobyła tytuł Mistrzyń Polski oraz Super Puchar Polski w 2011 roku) wystylizowana na lata 40-te poprzedniego wieku. Z każdym dniem będzie pojawiać się coraz więcej reklam i komunikatów. Program oraz kampania nawiązują do 65 urodzin, które w tym roku obchodzi GBS Bank. Oprócz wspomnianych wcześniej nagród, w trakcie trwania Programu, GBS Bank przewidział szereg dodatkowych atrakcji. Pierwszą z nich jest Lokata Jubilatka zakładana na 9 miesięcy, której oprocentowanie może wynieść nawet 6%, pod warunkiem wypełnienia i złożenia kuponu jubileuszowego. Warto zaznaczyć, że pozostałe produkty objęte programem są równie atrakcyjne. Jak zapewnia bank, niebawem pojawią się kolejne promocje, które będą bardzo zauważalne na rynku bankowym i powinny znaleźć uznanie wśród klientów. W ten sposób GBS Bank postanowił zaprosić klientów do wspólnego świętowania swoich 65 urodzin.

Źródło: GBS Bank