Prezentacja: Człowiek w centrum naszej uwagi

Prezentacja: Człowiek w centrum naszej uwagi
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych MACIF Życie ma idealne rozwiązania dla instytucji finansowych, które troszczą się o dobro swoich klientów, rozwiązania, które pozwalają zapewnić bankom, ich klientom i ich rodzinom realne poczucie bezpieczeństwa.

MACIF Życie TUW przygotowało nową propozycję dedykowana dla klientów banków spółdzielczych w wieku od 18 do 75 lat. Oferta obejmuje zabezpieczenie spłaty kredytu zgodnie z wygenerowanym harmonogramem w momencie śmierci lub trwałego i całkowitego inwalidztwa klienta. Rozwiązanie jest bardzo proste zarówno w konstrukcji, jak i w obsłudze. Warto podkreślić, że oferta zabezpieczenia kredytu została rozwinięta dzięki współpracy z pracownikami banków spółdzielczych. Z założenia rozwiązanie miało być proste, skuteczne i w dobrej cenie. Jednak z dużym naciskiem na łatwą i szybką obsługę, gdzie ubezpieczenie nowego klienta powinno zająć jak najmniej czasu, stąd więc narodził się nowy system obsługi, dedykowany bankom spółdzielczym.

Artykuł jest płatny. Aby uzyskać dostęp można:

  • zalogować się na swoje konto, jeśli wcześniej dokonano zakupu (w tym prenumeraty),
  • wykupić dostęp do pojedynczego artykułu: SMS, cena 5 zł netto (6,15 zł brutto) - kup artykuł
  • wykupić dostęp do całego wydania pisma, w którym jest ten artykuł: SMS, cena 19 zł netto (23,37 zł brutto) - kup całe wydanie,
  • zaprenumerować pismo, aby uzyskać dostęp do wydań bieżących i wszystkich archiwalnych: wejdź na aleBank.pl/sklep.

Uwaga:

  • zalogowanym użytkownikom, podczas wpisywania kodu, zakup zostanie przypisany i zapamiętany do wykorzystania w przyszłości,
  • wpisanie kodu bez zalogowania spowoduje przyznanie uprawnień dostępu do artykułu/wydania na 24 godziny (lub krócej w przypadku wyczyszczenia plików Cookies).

Komunikat dla uczestników Programu Wiedza online:

  • bezpłatny dostęp do artykułu wymaga zalogowania się na konto typu BANKOWIEC, STUDENT lub NAUCZYCIEL AKADEMICKI