Prezentacja: Concordia: Co Concordia ma do zaoferowania bankom?

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

Concordia Ubezpieczenia świadczy usługi ubezpieczeniowe dla klientów tak, aby w sposób realny byli dobrze zabezpieczeni. Wypełnia tę misję od kilkunastu lat, pokazując, że jakość obsługi i kreowanie przyjaznej oferty to metoda na zwiększanie konkurencyjności na polskim rynku ubezpieczeniowym.

W swojej współpracy bardzo ceni sobie kontakt z partnerami w biznesie. Do grupy wyjątkowych swoich współpracowników zalicza banki, mogąc przy tym poszczycić się wieloletnim doświadczeniem w bancassurance. Przez lata Concordia nawiązała ścisły kontakt biznesowy z 450 bankami, będąc obecna także podczas wszystkich wydarzeń bankowych.

– Mamy zespół, który liczy łącznie z centralą blisko 50 osób dedykowanych bankom – mówi Katarzyna Kasztelan-Przybylska, dyrektor Biura Bancassurance Concordia Ubezpieczenia. – Jest to wyedukowana kadra, dysponująca kompletem narzędzi, czyli posiadająca wszystko to, co jest potrzebne do dobrego współdziałania. Zespół, zaangażowanie zarządu, pracowników, relacje to wspólny ogromny kapitał wypracowany przez te lata. Jest to jeden z ważniejszych elementów, który powoduje, że Concordia jest firmą lubianą przez banki.

Concordia posiada specjalną ofertę dedykowaną bankom. Podzielona jest ona na ...

Artykuł jest płatny. Aby uzyskać dostęp można:

  • zalogować się na swoje konto, jeśli wcześniej dokonano zakupu (w tym prenumeraty),
  • wykupić dostęp do pojedynczego artykułu: SMS, cena 5 zł netto (6,15 zł brutto) - kup artykuł
  • wykupić dostęp do całego wydania pisma, w którym jest ten artykuł: SMS, cena 19 zł netto (23,37 zł brutto) - kup całe wydanie,
  • zaprenumerować pismo, aby uzyskać dostęp do wydań bieżących i wszystkich archiwalnych: wejdź na BANK.pl/sklep.

Uwaga:

  • zalogowanym użytkownikom, podczas wpisywania kodu, zakup zostanie przypisany i zapamiętany do wykorzystania w przyszłości,
  • wpisanie kodu bez zalogowania spowoduje przyznanie uprawnień dostępu do artykułu/wydania na 24 godziny (lub krócej w przypadku wyczyszczenia plików Cookies).

Komunikat dla uczestników Programu Wiedza online:

  • bezpłatny dostęp do artykułu wymaga zalogowania się na konto typu BANKOWIEC, STUDENT lub NAUCZYCIEL AKADEMICKI