Pożyczka z bankomatu

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

bankomat.150xW Polsce będzie można za pomocą bankomatu zaciągnąć kredyt gotówkowy i natychmiast odebrać pieniądze.  Firma SIBS INTERNATIONAL we współpracy z Bankiem Millenium wprowadziła innowacyjną usługę pożyczek z bankomatów.

Bankomat umożliwi klientowi wypełnienie formularza pożyczki, pokieruje klienta krok po kroku w przez całą transakcję która kończy się akceptacją umowy pożyczkowej za pomocą właściwego klawisza.

Jest to innowacyjna usługa – Polska wprowadziła ją pierwsza wśród krajów  Europy Centralnej i Wschodniej.

Usługa pożyczki gotówkowej w bankomatach została oparta na elastycznym rozwiązaniu technologicznym, otwierającym nowe możliwości w obszarze innowacji bankowych i pozwalającym na przeniesienie do bankomatów również innych usług bankowych.” – wyjaśnia Adam Tencza, CEE Division Manager w SIBS International. „Bank Millennium zawsze stara się dostarczać swoim klientom najbardziej innowacyjne usługi, co stawia go na czele banków stosujących innowacje technologiczne. SIBS jest dumny mogąc wspierać Bank Millennium w tych dążeniach. Jesteśmy przekonani, że w przyszłości klienci tego banku będą mogli skorzystać z wielu nowatorskich usług.” – dodaje.

up