Pożyczka i Leasing na Start

 Pożyczka i Leasing na Start
PKO Bank Polski - Logo (źródło: PKO BP S.A.)
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
PKO Bank Polski przygotował ofertę dla osób rozpoczynających działalność gospodarczą. Pożyczka na Start to możliwość pozyskania nawet 100 tys. zł na dowolny cel, Leasing na Start to finansowanie nowych i używanych samochodów osobowych i ciężarowych do 120 tys. zł. Wszystko po to, aby ułatwić pierwsze miesiące prowadzenia działalności - posiadając dostęp do finansów na dowolny cel, zwiększamy szanse na sukces.

Pożyczka i Leasing na Start to element szerszych działań pod hasłem „Mój bank działa na moje konto”, podejmowanych przez PKO Bank Polski, aby ułatwić małym i średnim firmom prowadzenie działalności.#Pożyczka#Leasing#PKOBankPolski

– PKO Bank Polski wpiera polskich przedsiębiorców już od początku ich działalności. Pożyczka na Start stanowi wsparcie dla rozwoju firmy w najtrudniejszym dla niej okresie – pierwszych miesiącach funkcjonowania. Nie każdy młody przedsiębiorca dysponuje wystarczającymi środkami własnymi na ten cel. Chcemy, aby brak funduszy w tej początkowej fazie nie stanowił bariery w zbudowaniu dobrze działającego biznesu – podkreśla Anna Podgórska, dyrektor Departamentu Małych i Średnich Przedsiębiorstw PKO Banku Polskiego.

Pożyczka na Start to szybki sposób uzyskania pieniędzy dla firm niezależnie od ich wielkości i stażu. Maksymalny okres kredytowania to 60 miesięcy, a maksymalna kwota – 100 tys. zł. Produkt posiada cechy szczególnie cenione przez młodych przedsiębiorców: łatwość i szybkość w pozyskaniu pieniędzy, elastyczność produktu w spłacie oraz wydatkowaniu środków – pozyskane pieniądze można przeznaczyć na dowolny cel związany z prowadzoną działalnością gospodarczą, bez konieczności okazywania faktur. Klient sam decyduje o dogodnej dla siebie formie spłaty: do wyboru ma raty równe lub malejące, a podczas trwania umowy może skorzystać m.in. z zawieszenia spłaty kredytu na jeden miesiąc w każdym roku. Z Pożyczki na Start mogą skorzystać klienci posiadający rachunek firmowy w PKO Banku Polskim.

Wspólnie z bankiem ofertę finansowania nowych firm powiększył PKO Leasing. Dzięki produktowi Leasing na Start także krótko działające przedsiębiorstwa mogą uzyskać finansowanie nawet do 120 tys. zł na nowe i używane auto czy samochód ciężarowy do 3,5t. Skorzystanie z leasingu bez opłaty wstępnej dostępne jest już dla firm działających 3 miesiące. Jeżeli firma działa krócej opłata wstępna wynosi 15 proc. Leasing na Start dostępny jest zarówno w oddziałach PKO Leasing, jak i placówkach banku.

– Polskie społeczeństwo od lat jest w czołówce najbardziej przedsiębiorczych w Europie. Mamy dobry pomysł, chęci oraz biznes plan, ale często nie posiadamy budżetu na realizację swoich zamierzeń. PKO Leasing wspiera młodych przedsiębiorców nie tylko doradztwem ale również kapitałem, który pozwala im rozwinąć skrzydła – mówi Andrzej Krzemiński, Prezes Zarządu PKO Leasing.