Połowa mieszkań w Parku Ostrobramska sprzedana

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

130529.park.ostrobramska.01.250x165Skanska Residential Development Poland sprzedała już 157 mieszkań, czyli ponad 50% z 298 oferowanych obecnie na zlokalizowanym na warszawskiej Pradze-Południe osiedlu Park Ostrobramska. Deweloper jest już w połowie realizacji etapu A inwestycji. Termin jego zakończenia przypada na grudzień 2013 roku.

Ponad połowa mieszkań sprzedana

Do zakończenia etapu A inwestycji Park Ostrobramska pozostało siedem miesięcy, a już teraz deweloper może się pochwalić sprzedażą na poziomie 53%. – Duże zainteresowanie naszym osiedlem jest wynikiem bogatej oferty, która zawiera wygodne mieszkania o funkcjonalnym układzie. Sukces zawdzięczamy również bardzo dobrej lokalizacji i atrakcyjnym cenom. Mieszkanie można u nas kupić już od 235 tys. złotych – mówi Michał Świderski, Sales and Marketing Manager w Skanska Residential Development Poland.

Firma wychodzi również naprzeciw klientom, którzy szukają bardziej przestronnych i komfortowych mieszkań. W jej ofercie znaleźć można bowiem 3-pokojowe mieszkania w cenie już od 407 tys. złotych.

Ponad połowa zrealizowanego projektu

Realizacja inwestycji Park Ostrobramska przebiega zgodnie z założonym planem. Zaawansowanie budowy osiągnęło właśnie poziom niemal 53%. Budynki osiedla mają już swoją docelową wysokość. Obecnie kontynuowane są prace przy konstrukcji nośnej projektu. Równolegle powstają ściany osłonowe i działowe poszczególnych mieszkań. Wewnątrz lokali zakładane są już instalacje elektryczne i sanitarne oraz trwa montaż okien.

Park Ostrobramska – osiedle na Pradze-Południe

Inwestycja Park Ostrobramska realizowana jest po prawobrzeżnej stronie Wisły, przy ul. Ostrobramskiej 75, tuż obok centrum handlowego Promenada. W ramach etapu A powstają dwa, trzynasto- i siedmiokondygnacyjne budynki. Pomieści się w nich 298 mieszkań o różnorodnych metrażach – od przytulnych i kameralnych lokali, liczących 27 mkw do takich, których powierzchnia sięga nawet 125 mkw.

Sprzedaż mieszkań w Parku Ostrobramska rozpoczęła się w lipcu 2012 roku. Według danych agencji nieruchomości Emmerson, Park Ostrobramska okazał się w ubiegłym roku najpopularniejszym osiedlem w Warszawie, biorąc pod uwagę wszystkie warszawskie inwestycje rozpoczęte w całym 2012 roku.

Więcej na temat projektu znaleźć można na stronie internetowej: skanska.pl/mieszkaj

Źródło: Skanska