Podsumowanie roku 2013 w firmie windykacyjnej Egzekucja24

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

finanse.zestawienie.01.250xZrealizowane projekty, pozyskanie znaczących klientów, zysk w porównaniu do roku 2012 - wszystko dzięki nowej strategii przyjętej przez firmę Egzekucja24. Poszerzenie zespołu o detektywów oraz sprawdzonych windykatorów pozwoliło odzyskać prawie 10 mln należności klientów firmy.

 

gawronski.grzegorz.01.150x190Zwiększenie uzyskanych środków o kilka milionów złotych w porównaniu do poprzednich lat to dla nas sukces. Są to środki pozyskane w wyniku mediacji, monitorowania wierzytelności i postępowań sądowych. Liczba pozytywnie zakończonych dla nas spraw to dowód na to, że mimo ciągłych zawirowań gospodarczych branża windykacyjna ma się dobrze.” – mówi Grzegorz Gawroński, prezes zarządu Egzekucja24.

 

 

 

 

W porównaniu z latami ubiegłymi dłużnicy chętniej negocjują z firmami tego typu – poszerza się wiedza w tym temacie, przedsiębiorcy unikają kierowania spraw na drogę sądową (dodatkowe koszta), posiadają więcej środków co wpływa na wzrost spłat długów a negocjacje pozwalają przeciągnąć w czasie spłatę.

Niewątpliwym sukcesem firmy Egzekucja24 jest pozyskanie kilku dużych klientów.

Zleceń jest coraz więcej. Przedsiębiorcy coraz chętniej korzystają z oferowanych przez nas usług. Widać wzrost zainteresowania monitoringu płatności wśród właścicieli firm. Myślę, że w najbliższych latach, niezależnie od wielkości przedsiębiorstwa, firmy będą współpracować w coraz większym zakresie z windykatorami. Od tego bowiem zależeć będzie ich płynność finansowa.„- mówi Grzegorz Gawroński, prezes zarządu Egzekucja24.

Na podstawie: Egzekucja24