Po raz pierwszy w Polsce wielka, Bożonarodzeniowa choinka z klocków LEGO®!

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

141114.lego.311x400W listopadzie, w łódzkiej Manufakturze wyrośnie blisko 6-cio metrowa, bożonarodzeniowa choinka w całości zbudowana z klocków LEGO! Dekorowanie świątecznego drzewka odbędzie się w sobotę 22 listopada podczas wielkiej, rodzinnej imprezy, na której wszyscy fani LEGO będą mogli dać upust swojej kreatywności budując z klocków autorskie bombki i ozdoby.

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia firma LEGO Polska szykuje dla małych i dużych fanów LEGO wielką niespodziankę! W sobotę 22 listopada w łódzkiej Manufakturze czekać na nich będzie niezwykła, blisko 6-cio metrowa bożonarodzeniowa choinka, zbudowana z 200 000 klocków LEGO. Tego dnia w godz. 11-18.00 będzie trwało wielkie budowanie bombek z klocków LEGO i dekorowanie nimi choinki. Dodatkowo w dniach 2-22 listopada w sklepach Smyk w Łodzi do produktów LEGO zakupionych za minimum 19,99 zł będą bezpłatnie dołączane zestawy do budowania bombek z klocków LEGO.

– Serdecznie zapraszamy rodziny z dziećmi 22 listopada do Manufaktury na wielką, świąteczną imprezę LEGO, podczas której wspólnie udekorujemy choinkę LEGO. Uczestnicy będą mogli tworzyć na miejscu bombki według własnego pomysłu lub wykorzystując nasze świąteczne zestawy. Ozdoby zbudowane z klasycznych klocków LEGO zostaną umieszczone na specjalnej ekspozycji i wezmą udział w konkursie na najciekawszą dekorację świąteczną. Najbardziej kreatywne propozycje nagrodzimy zestawami klocków LEGO – mówi Bartosz Antoniak, Associate Marketing Coordinator w LEGO Polska.

Podczas imprezy w Manufakturze, oprócz konstruowania bombek i dekoracji świątecznych, zaplanowano wiele atrakcji dla dzieci m.in. warsztaty kreatywnego budowania z klocków LEGO oraz strefę foto, gdzie będzie można zrobić zdjęcie ze swoją bombką i na miejscu otrzymać jego wydruk. Pod koniec dnia odbędzie się uroczyste zapalenie światełek na choince LEGO. Drzewko pozostanie w Manufakturze aż do stycznia 2015 roku.

Firma LEGO zachęca także do budowania autorskich ozdób choinkowych z klocków LEGO i umieszczania ich zdjęć w galerii na www.LEGOchoinka.pl. Na tej stronie będzie można znaleźć również szczegółowe informacje dotyczące imprezy oraz inspiracje do tworzenia choinkowych ozdób z klocków LEGO.

Źródło: LEGO