PKO Bank Polski z ofertą dla rodzin wielodzietnych

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

pko.bp.01.400x268Darmowe konta osobiste czy też preferencyjne warunki kredytowania to tylko niektóre propozycje PKO Banku Polskiego dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny. To kompleksowe rozwiązanie Bank zaoferuje już od 1 września.

– Pozycja największej instytucji finansowej w Polsce to zaszczyt, ale i odpowiedzialność. Towarzyszymy Polakom w życiu codziennym służąc im wsparciem przy podejmowaniu ważnych decyzji życiowych i finansowych. Udział w inicjatywie Karty Dużej Rodziny to dla PKO Banku Polskiego możliwość konkretnego wsparcia rodzin wielodzietnych, a jednocześnie doskonała okazja do promowania jej wizerunku. W ramach programu przygotowaliśmy specjalną ofertę cenową w zakresie kont osobistych, kredytów hipotecznych i gotówkowych – mówi Paweł Placzke, Dyrektor Departamentu Produktów Klienta Indywidualnego. Umowa w tej sprawie pomiędzy Bankiem a Ministerstwem Pracy i Polityki Społecznej została podpisana 22 sierpnia w Krakowie.

Na co mogą liczyć posiadacze Karty Dużej Rodziny? Przede wszystkim na darmowe PKO Konto za Zero oraz kartę debetową do niego – wystarczy, że jedno z dzieci będzie korzystało z rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Banku. Z kolei klientom w wieku 13-18 lat oferujemy darmową kartę debetową do bezpłatnego PKO Konta Pierwszego, która pozwala na dokonywanie wypłat ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie bez żadnych opłat. Warunkiem skorzystania z tej oferty jest posiadanie dowolnego konta w PKO przez jednego z rodziców.

Dodatkowo rodzic ma możliwość skorzystania z kredytu odnawialnego z obniżoną o 50 proc. prowizją za jego udzielanie oraz z  pożyczki gotówkowej z oprocentowaniem niższym nawet o 3 pp. w przypadku przeznaczenia połowy środków na cele związane z edukacją dziecka.

Liczniejszym rodzinom proponujemy również niższą o 50 proc. prowizję za udzielenie kredytu mieszkaniowego Własny Kąt hipoteczny oraz zwolnienie z opłat m.in. za przeprowadzenie kontroli inwestycji i oszacowanie wartości nieruchomości.

Karta Dużej Rodziny przysługuje rodzinom posiadającym co najmniej trójkę dzieci. Wniosek o jej wydanie składa się w urzędzie gminy właściwym ze względu na miejsce zamieszkania. Dziś jej posiadanie uprawnia m.in. do zniżek w sklepach, tańszych biletów do muzeów czy na przejazdy pociągami. Szczegółowe informacje dostępne na stronie rodzina.gov.pl.

Źródło: PKO Bank Polski