Piotr Grzybczak w Zarządzie Notus Doradcy Finansowi

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

Walne Zgromadzenie Akcjonariusza Notus Doradcy Finansowi powołało nowego Członka Zarządu. Piotr Grzybczak jako Członek Zarządu ds. Rozwoju Biznesu będzie odpowiedzialny za tworzenie i realizowanie strategii finansowej spółki oraz obszar sprzedaży ubezpieczeń na życie. Nowy Członek Zarządu przejmie swoje obowiązki z dniem 1 października.

Piotr Grzybczak posiada wieloletnie doświadczenie w branży finansowej. Swoje doświadczenia zawodowe zaczął rozwijać od pracy w branży konsultingowej, pracując w Boston Consulting Group, gdzie specjalizował się w sektorach bankowości i ubezpieczeń. W 2009 roku współtworzył firmę doradztwa podatkowego Tax Care. Następnie w 2011 roku przeszedł do banku BGŻ, gdzie jako Dyrektor Zarządzający był odpowiedzialny za utworzenie pionu internetowego Banku pod nazwą BGŻ Optima.

– „Notus Doradcy Finansowi jest w ważnym momencie rozwoju biznesu. Odkąd jesteśmy częścią Grupy Nationale-Nederlanden mamy bardzo dużo planów do zrealizowania, dlatego potrzebujemy w Zarządzie osób, które są najlepszymi specjalistami na rynku i pomogą nam z sukcesem osiągnąć zamierzone cele. Piotr Grzybczak ma bardzo duże doświadczenie w obszarze finansów, a przede wszystkim rozwoju firm finansowych, co jestem przekonany pomoże nam wzmocnić się w tak ważnych dla nas obszarach, jak sprzedaż ubezpieczeń” – podkreśla Robert Pepłoński, Prezes Zarządu, Notus Doradcy Finansowi.

– „Bardzo się cieszę, że będę mógł swoją wiedzą wesprzeć zespół Notus Doradcy Finansowi w budowaniu jeszcze silniejszej pozycji rynkowej. Firma ma bardzo wysoką pozycję w pośrednictwie kredytowym oraz bardzo dobrą jakość obsługi klientów. Teraz, korzystając ze wsparcia i oferty Nationale-Nederlanden, przyszedł czas na budowanie silnej pozycji w obszarze ubezpieczeń. Wartością Notusa są rozwiązania sprzedażowe opierające się o bardzo dobre relacje z deweloperami i agencjami nieruchomości. Ten kanał będziemy rozwijać, ale także będziemy szukać innych źródeł pozyskiwania klientów – wyjaśnia Piotr Grzybczak, Członek Zarządu ds. Rozwoju Biznesu, Notus Doradcy Finansowi.

Źródło: Notus Doradcy Finansowi