Payback wraca na Allegro

Payback wraca na Allegro
Fot. Materiały prasowe Payback
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Ponownie można zbierać punkty za zakupy na Allegro, logując się na stronie PAYBACK.pl.

Ponownie można zbierać punkty za zakupy na #Allegro, logując się na stronie Programu #PAYBACK @Allegro_Group

Fakt, że Allegro znów jest w Programie, z pewnością ucieszy polskich klientów zbierających punkty PAYBACK. – Wiemy, jak dużą popularnością w Programie cieszyła się właśnie ta platforma handlowa, dlatego ponownie podjęliśmy współpracę, mając na uwadze przede wszystkim zadowolenie naszych użytkowników. Cieszymy się, że znów możemy zaproponować uczestnikom Programu zbieranie punktów w największym polskim serwisie internetowym, jakim jest Allegro – mówi Robert Olędzki, Digital Business Director w PAYBACK Polska.

Czytaj także: Payback: polscy klienci serwisu Amazon.de zbiorą punkty za zakupy >>>

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom uczestników Programu, specjalnie dla nich wprowadzone zostały oferty promocyjne, za które będzie przyznawana dodatkowa liczba punktów, co pozwoli im jeszcze szybciej zbierać punkty PAYBACK.

2 razy więcej punktów za dowolny zakup

– Wspólnie z Allegro zaplanowaliśmy szereg atrakcyjnych działań dla uczestników Programu PAYBACK. Na początek przygotowaliśmy eKupon, za który uczestnicy otrzymają 2 razy więcej punktów za dowolny zakup. Dodatkowo będziemy pracować nad nowymi ofertami, które wprowadzimy w najbliższych tygodniach – dodaje Robert Olędzki.

Zasady zbierania punktów PAYBACK na Allegro są proste. Za każde wydane w serwisie online 5 zł uczestnicy otrzymają 1 punkt. Produkty można nabywać z większości kategorii dostępnych na Allegro (jest ich ponad 30), zarówno poprzez stronę internetową, jak i aplikację mobilną, rozpoczynając zakupy od strony PAYBACK.pl.

Źródło: Informacja prasowa Payback