Parkowanie flotowe: nie rozliczaj kwitów, płać z mPay

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

m.pay.01.250x157mPay S.A uruchomił nowe rozwiązanie dla firm, które ułatwia rozliczenia za parkowanie aut służbowych w Strefach Płatnego Parkowania.

Usługa realizowana jest w oparciu o technologię kodów USSD za pomocą bezpłatnego połączenia z numerem *144#. Technologia ta nie wymaga instalowania dodatkowych aplikacji czy połączenia internetowego. Uniwersalność kodów USSD sprawia, że realizowanie płatności mobilnych możliwe jest na wszystkich telefonach służbowych czy prywatnych.

Główną wartością realizowania płatności z mPay jest rozliczenie za realny czas trwania postoju w SPP i elektroniczny system raportowania. Każdemu w firmie można przydzielić indywidualny limit dostępnych środków, a pracownik sam zarządza czasem parkowania bez potrzeby wychodzenia ze spotkania by doładować parkometr.
Rozwiązanie to kierowane jest zarówno do małych i średnich firm (do 10 aut) jak i dużych korporacji mających znacznie bardziej rozbudowaną flotę. Obecnie usługa parkowania flotowego mPay dostępna jest w 14 miastach w tym: we Wrocławiu, Łodzi, Bydgoszczy czy Kielcach.

Więcej na www.mpay.pl/flota

Źródło: mPay S.A.