Order Finansowy 2013 dla aplikacji mobilnej eurobanku

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

eurobank.01.400x119Bankowa aplikacja mobilna eurobanku otrzymała Order Finansowy 2013, nagrodę przyznawaną przez magazyn ekonomiczny Home&Market. Wyniki plebiscytu są dostępne w najnowszym, marcowym numerze magazynu.

To kolejne wyróżnienie dla aplikacji eurobank mobile, po zajęciu pierwszego miejsca w rankingu „Kieszonkowych aplikacji bankowych 2013” Symetrii oraz nominacji w konkursie Mobile Trends Awards 2013.

Celem zestawienia, przeprowadzonego przez Home&Market, było wyłonienie produktów, które w 2013 roku cieszyły się największym uznaniem klientów. Najlepsze produkty w danych kategoriach wyłoniła kapituła konkursowa, w skład której wchodzili eksperci magazynu Home&Market oraz analitycy rynków finansowych.

To już trzecie wyróżnienie eurobanku Orderem Finansowym. Do tej pory nagrodzone zostały: kredyt gotówkowy „Tani kredyt z kontem” w 2012 i „Kredyt hipoteczny po swojemu” w 2013 roku. – Ta kolejność w pewien sposób symbolizuje transformacje eurobanku – z banku skupiającego się na produktach kredytowych w nowoczesny bank detaliczny, zorientowany na spełnianie potrzeb swoich klientów. – mówi Wojciech Humiński, Wiceprezes Zarządu eurobanku, odpowiadający m.in. za marketing i produkty bankowe.

Dzięki aplikacji mobilnej eurobanku klient może zarządzać swoim kontem i wykonywać najważniejsze operacje o każdej porze dnia i w dowolnym miejscu, bez względu na kraj i warunki, w których aktualnie przebywa – wystarczy dostęp do Internetu. Sama aplikacja prócz szerokiego zakresu funkcjonalności, posiada również niestandardowe rozwiązania, takie jak: widget na systemie Android, prezentujący stan konta, bezpłatne powiadomienia mobilne typu push, czy też przedstawienie historii transakcji na osi czasu. Aplikację, w zależności od posiadanego urządzenia (system Android lub iOS), można pobrać ze sklepu Google Play lub AppStore.

Szczegóły oferty, w tym Regulamin świadczenia Usług Bankowości Elektronicznej oraz Instrukcja obsługi bankowości elektronicznej są dostępne w placówkach banku oraz na stronie www.eurobank.pl.

Źródło: Euro Bank SA