Opóźniony lot? Klienci Revolut Premium i Metal za darmo skorzystają z saloników lotniskowych

Opóźniony lot? Klienci Revolut Premium i Metal za darmo skorzystają z saloników lotniskowych
Fot. Revolut
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Revolut, brytyjski fintech, z którego usług korzysta 10 milionów użytkowników w Europie, połączył siły z Collinson, światowym liderem w obszarze benefitów i programów lojalnościowych, by zaoferować klientom kart Premium i Metal darmowy dostęp do saloników lotniskowych w trakcie opóźnienia lotu. Klienci posiadający plany Premium i Metal, gdy ich lot opóźni się o godzinę lub dłużej, otrzymają darmowy dostęp do jednego z 1000 saloników lotniskowych, na 500 lotniskach, w 100 krajach.
Użytkownicy #Revolut Premium i Metal, dzięki usłudze #SmartDelay, będą mogli poczekać na opóźniony lot w saloniku lotniskowym, niezależnie od tego którą klasą i jakimi liniami podróżują @RevolutApp

Użytkownicy Premium i Metal, dzięki usłudze SmartDelay, będą mogli zrelaksować się i poczekać na opóźniony lot w komfortowym saloniku lotniskowym, niezależnie od tego którą klasą i jakimi liniami podróżują. Dostęp do saloniku lotniskowego obejmuje darmowe przekąski oraz napoje, sieć WiFi, prasę i magazyny, a także zaplecze biurowo-konferencyjne (jeśli występuje). Z dala od zatłoczonej hali wylotów, klienci Revolut będą mogli ukoić stres, doładować baterie w telefonie i odpocząć. Użytkownicy Premium będą mogli dodatkowo, nieodpłatnie, zaprosić do saloniku jedną osobę towarzyszącą, a użytkownicy Metal troje współtowarzyszy podróży.

Czytaj także: Czy Revolut z licencją bankową to jeszcze fintech czy bank? Dokąd zmierza bankowość?

Co roku opóźnione są 4 miliony lotów

“Opóźnienie lotu to zawsze sytuacja stresująca. Połączyliśmy siły z Revolut by zaoferować benefity, które uczynią czas oczekiwania znacznie bardziej przyjemnym. Co roku opóźnione są 4 miliony lotów. Wielu podróżnych, wcześniej lub później, znajdzie się w tej sytuacji. Usługa SmartDelay oznacza, że klienci Revolut mogą podróżować ze spokojem i świadomością, że w razie opóźnienia lotu, skorzystają z globalnej sieci saloników lotniskowych Collinson od razu, bez wypełniania wniosków o odszkodowanie i zbędnej papierologii” – mówi David Evans, CEO w Collinson. 

Czytaj także: Polacy wydali w grudniu 2019 r. za pomocą Revolut 340 mln zł. To trzy razy więcej niż rok wcześniej >>>

Wystarczy kliknięcie w aplikacji

“Podróże to ważna część stylu życia naszych klientów. Nawiązaliśmy współpracę z firmą Collinson, by stresujące momenty w trakcie opóźnienia lotu uczynić nieco bardziej znośnymi. Nasi użytkownicy Premium i Metal mogą spokojnie podróżować wiedząc, że wystarczy kliknięcie w aplikacji i czas oczekiwania na opóźniony lot spędzą w komfortowym saloniku, bez ponoszenia żadnych dodatkowych kosztów. Właściciele Revolut Premium i Metal mogą teraz wykupić dostęp do saloników lotniskowych w atrakcyjnej, obniżonej cenie. Nowy benefit jest zatem rozszerzeniem naszej oferty i dodatkowym zabezpieczeniem w trakcie podróży” – mówi George Robson, Product Owner, Premium i Metal w Revolut.

By skorzystać z nowej usługi, użytkownik Premium lub Metal musi wejść do aplikacji Revolut i wprowadzić dane opóźnionego lotu. W momencie gdy opóźnienie zgłoszonego lotu przekroczy 60 minut, klient otrzyma darmowy airport lounge pass, który pojawi się w aplikacji Revolut. Klienci mogą pobrać aktualną wersję aplikacji Revolut bezpośrednio z app store. Obowiązuje regulamin usługi.

Źródło: Revolut