Omega Kancelarie Prawne wyciąga rękę do pielęgniarek

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

omega.250x113Omega Kancelarie Prawne - ogólnopolska sieć kancelarii prawnych dołączyła do grona firm, biorących udział w programie Medical Prestige Club. Współpraca ma ułatwić personelowi medycznemu korzystanie ze wsparcia prawników, szczególnie w zakresie prawa pracy i wszelkich innych problemów prawnych.

„Każda osoba z personelu medycznego, z regionu śląskiego będzie mogła uzyskać pierwszą poradę prawną w cenie 75 zł. Jeśli zdecyduje się na prowadzenie sprawy, pozostałe koszta, związane
z obsługą przez prawnika zmaleją o 25 %. Będzie to stały rabat od cen porad prawnych i tak już dużo niższych niż rynkowe. Z usług kancelarii będą mogły korzystać nie tylko pielęgniarki, położne, czy też ratownicy medyczni, ale także ich rodziny” – mówi Jarosław Sędzik, Członek Zarządu w Omega Kancelarie Prawne.

Program pomocy prawnej jako pierwszy został udostępniony w województwie śląskim. Obecnie prowadzone są szkolenia dla pielęgniarek, a 15 listopada w Katowicach (od godziny 9.00 na Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Śląskiego, ul. Jordana 18) odbędzie się konferencja dla środowiska medycznego z regionu śląskiego, gdzie będzie można porozmawiać z prawnikami i przedstawicielami sieci Omega Kancelarie Prawne

Osoby z personelu medycznego, zainteresowanie wyrobieniem karty mogą to zrobić wypełniając wniosek zamieszczony na stronie www.mpc-pielegniarki.pl w zakładce dokumenty.

Wraz z uzyskaniem karty, pracownik dostaje także kod dostępu do platformy, poprzez którą można drogą internetową kontaktować się z prawnikiem z Omegi. Ze specjalistami Omega Kancelarie Prawne przedstawiciele personelu medycznego oraz ich rodziny mogą się także kontaktować pod numerem telefonu: (0-32) 292 44 11.