Obrót bezgotówkowy i gospodarka elektroniczna: Nowa twarz „starej” konferencji

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

bank.2008.12.foto.64.a.250xWdrażanie EMV, karty w transakcjach internetowych, jak rozwijać obrót bezgotówkowy, fraudy w płatnościach kartowych, bezpieczeństwo transakcji elektronicznych, nowoczesne dokumenty ID w Europie Centralnej, systemy IT wspierające obrót kartowy - to tylko kilka wybranych tytułów sesji składających się na Konferencję Central European Electronic Card, która odbyła się w Warszawie w dniach 2-3 grudnia br. Wzięło w niej udział ponad 300 osób, głównie z firm finansowych, informatycznych oraz administracji centralnej i samorządowej.

Konferencja Central European Electronic Card kontynuuje tradycję organizowanej od 2001 roku Konferencji „KARTA” – konferencji gromadzącej największą reprezentację ludzi i firm związanych w Polsce z szeroko rozumianą tematyką kart plastikowych i systemów kartowych. W roku bieżącym zyskała ta impreza nie tylko nową nazwę, ale i nowy rozmach.

Było to niezbędne z kilku powodów. Radykalnie zwiększył się w międzyczasie rynek używanych w Polsce kart i systemów kartowych. I to nie tylko kart płatniczych. Mamy już funkcjonujące karty-bilety w systemach publicznego transportu miejskiego, które stanowią fundament dla przyszłych kart regionalnych (miejskich). Mamy coraz więcej użytkowanych systemów kart lojalnościowych, przy czym np. w branży paliwowej nie spotka się już w praktyce takiej ogólnopolskiej sieci stacji paliw, która by nie korzystała z takich rozwiązań.

Artykuł jest płatny. Aby uzyskać dostęp można:

  • zalogować się na swoje konto, jeśli wcześniej dokonano zakupu (w tym prenumeraty),
  • wykupić dostęp do pojedynczego artykułu: SMS, cena 5 zł netto (6,15 zł brutto) - kup artykuł
  • wykupić dostęp do całego wydania pisma, w którym jest ten artykuł: SMS, cena 19 zł netto (23,37 zł brutto) - kup całe wydanie,
  • zaprenumerować pismo, aby uzyskać dostęp do wydań bieżących i wszystkich archiwalnych: wejdź na BANK.pl/sklep.

Uwaga:

  • zalogowanym użytkownikom, podczas wpisywania kodu, zakup zostanie przypisany i zapamiętany do wykorzystania w przyszłości,
  • wpisanie kodu bez zalogowania spowoduje przyznanie uprawnień dostępu do artykułu/wydania na 24 godziny (lub krócej w przypadku wyczyszczenia plików Cookies).

Komunikat dla uczestników Programu Wiedza online:

  • bezpłatny dostęp do artykułu wymaga zalogowania się na konto typu BANKOWIEC, STUDENT lub NAUCZYCIEL AKADEMICKI