Najnowsze wydanie tło Najnowsze wydanie miesięcznika BANK
zamknij menu
PARTNER PORTALU

O nas

BANK.pl to portal finansowy koncentrujący się w szczególności na bankowości, kierowany do pracowników sektora finansowego, przedsiębiorców, indywidualnych, odbiorców produktów finansowych oraz samorządowców, a także osób zainteresowanych zawodowo i prywatnie tematyką finansowo-gospodarczą.

Portal należy do wydawcy „Miesięcznika Finansowego BANK”, którym jest Wydawnictwo Centrum Procesów Bankowych i Informacji*.

Redakcje BANK.pl i MF BANK ściśle ze sobą współpracują. Na portalu są dostępne wszystkie publikacje  „Miesięcznika Finansowego BANK”, który jest wydawany zarówno w wersji papierowej, jak i elektronicznej. Część treści pochodzących z MF BANK jest dostępna tylko dla prenumeratorów miesięcznika.

Na portalu BANK.pl, oprócz bieżących informacji i artykułów z obszaru finansów i gospodarki, dostępne są konferencje online przygotowywane m.in. przez Centrum Procesów Bankowych i Informacji, Centrum AMRON czy Związek Banków Polskich oraz relacje i materiały z tych wydarzeń – zarówno w wersji tekstowej, jak i plików wideo.

Dodatkowo portal udostępnia archiwum kilkudziesięciu tysięcy eksperckich artykułów oraz bieżące i archiwalne wydania specjalistycznych pism w wersji elektronicznej.

Kontakt

* Uwaga!

Centrum Procesów Bankowych i Informacji to nowa nazwa (od lipca 2023 r.) spółki naszego właściciela – wcześniej funkcjonującej pod nazwą Centrum Prawa Bankowego i Informacji.