Najnowsze wydanie tło Najnowsze wydanie miesięcznika BANK
zamknij menu
PARTNER PORTALU

O nas

BANK.pl to portal finansowy koncentrujący się w szczególności na o bankowości, kierowany do pracowników sektora finansowego, przedsiębiorców, indywidualnych, odbiorców produktów finansowych oraz samorządowców, a także osób zainteresowanych zawodowo i prywatnie tematyką finansowo-gospodarczą.

Portal należy do wydawcy „Miesięcznika Finansowego BANK”, którym jest Wydawnictwo Centrum Prawa Bankowego i Informacji.

Redakcje BANK.pl i MF BANK ściśle ze sobą współpracują. Na portalu są dostępne wszystkie publikacje  „Miesięcznika Finansowego BANK”, który jest wydawany zarówno w wersji papierowej, jak i elektronicznej. Część treści pochodzących z MF BANK jest dostępna tylko dla prenumeratorów miesięcznika.

Na portalu BANK.pl, oprócz bieżących informacji i artykułów z obszaru finansów i gospodarki, dostępne są konferencje online przygotowywane przez Centrum Prawa Bankowego i Informacji, Związek Banków Polskich, Warszawski Instytut Bankowości, Centrum AMRON oraz relacje i materiały z tych wydarzeń zarówno w wersji tekstowej, jak i plików wideo.

Dodatkowo portal udostępnia archiwum kilkudziesięciu tysięcy eksperckich artykułów oraz bieżące i archiwalne wydania specjalistycznych pism w wersji elektronicznej.

Kontakt