Nowość – Lokata Kompletna Banku Millennium

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

millenium.bank.01.400x94Lokata Kompletna Banku Millennium to zupełnie nowa propozycja na rynku depozytów oraz świeże podejście do oszczędzania. Dwunastomiesięczna lokata oferuje 2,80% przez pierwsze pół roku i gwarantowane 2,30% przez kolejne 6 miesięcy.

Rekordowo niskie stopy procentowe powodują, że coraz trudniej znaleźć depozyt o atrakcyjnym oprocentowaniu. Z reguły promocyjne odsetki obowiązują krótko, po czym depozyt odnawia się na znacznie gorszych warunkach. Na tym tle nowa lokata jest nie tylko kompletna, ale też wyjątkowa. Nie dość, że na 6 miesięcy oferuje jedną z najwyższych stawek oprocentowania na rynku, to dodatkowo, już w momencie otwierania lokaty wiadomo, na jakich warunkach będzie ją można kontynuować za pół roku. Stawka ta jest gwarantowana i bardzo atrakcyjna. Wierzę, że Lokata Kompletna zainteresuje tych wszystkich, którzy z dużym wyprzedzeniem lubią wiedzieć, ile zarobią w przyszłości. – komentuje Marek Ubysz, Kierujący Wydziałem Produktów Oszczędnościowych.

Lokata Kompletna – komplet zalet:

  • atrakcyjne oprocentowanie na dłużej: aż 2,80% w skali roku przez pierwsze 6 miesięcy i 2,30% w kolejnych 6 miesiącach
  • wygodna lokata środków na 6 miesięcy bez martwienia się o oprocentowanie po tym czasie: z góry wiadomo, ile można zarobić w pierwszych i kolejnych 6 miesiącach trwania depozytu
  • możliwość zerwania lokaty przed terminem z zachowaniem odsetek za ukończone 6 miesięcy
  • niska kwota minimalna: do założenia lokaty wystarczy 1 000 zł,  maksymalnie 50 000 zł
  • lokata na dłuższy termin niż standardowe 3 czy 6 miesięcy, dzięki temu nie trzeba co chwilę poszukiwać nowych okazji

Lokata Kompletna to lokata na nowe środki. Mogą z niej skorzystać zarówno obecni Klienci banku, jak i osoby, które zdecydują się na otwarcie rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Banku Millennium. Średnie oprocentowanie za 12-miesięczny okres wynosi 2,55% w skali roku.  

Szczegóły w Regulaminie Lokaty Kompletnej i w Cenniku usług – stopy procentowe, dostępnych w placówkach Banku oraz na www.bankmillennium.pl.

Małgorzata Nasiłowska