Nowoczesny Bank Spółdzielczy: Karty płatnicze SGB bezkonkurencyjne

Nowoczesny Bank Spółdzielczy: Karty płatnicze SGB bezkonkurencyjne
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Podczas Polskiej Gali Digital Payments, odbywającej się w ramach XI Konferencji Central European Digital Payments w Warszawie w dniach 11-12 grudnia u.br., największej konferencji kartowej w Polsce, zostały ogłoszone wyniki konkursów na najlepsze w 2018 r. produkty z obszaru nowoczesnych płatności.

Do konkursu na „Najładniejszą polską kartę 2018 roku” w kategorii Nagroda Publiczności zgłoszono 9 kandydatur. W anonimowym głosowaniu przez internet oddano tysiące głosów. Laureatką, która cieszyła się największym powodzeniem wśród głosujących, została karta SGB Mastercard Debit młodzieżowa.

To nowoczesna karta płatnicza skierowana do młodego klienta. Karta, wyprodukowana przez Online Idea, spełnia wszystkie wymogi nowoczesnego środka płatniczego – pozwala na wypłaty gotówki, wypłaty cashback, umożliwia przeprowadzanie transakcji bezgotówkowych, w tym zbliżeniowych, a także transakcji w internecie zabezpieczonych usługą 3D Secure.

– Cieszymy się, że po raz kolejny klienci, użytkownicy kart docenili nasz produkt. Szczególnie ważne jest też to, że trafiamy z ofertą w potrzeby młodego klienta, który rozpoczyna swoje bankowanie z SGB powiedział Robert Tórz, dyrektor Departamentu Bankowości Mobilnej i Kart w SGB.

Artykuł jest płatny. Aby uzyskać dostęp można:

  • zalogować się na swoje konto, jeśli wcześniej dokonano zakupu (w tym prenumeraty),
  • wykupić dostęp do pojedynczego artykułu: SMS, cena 5 zł netto (6,15 zł brutto) - kup artykuł
  • wykupić dostęp do całego wydania pisma, w którym jest ten artykuł: SMS, cena 19 zł netto (23,37 zł brutto) - kup całe wydanie,
  • zaprenumerować pismo, aby uzyskać dostęp do wydań bieżących i wszystkich archiwalnych: wejdź na BANK.pl/sklep.

Uwaga:

  • zalogowanym użytkownikom, podczas wpisywania kodu, zakup zostanie przypisany i zapamiętany do wykorzystania w przyszłości,
  • wpisanie kodu bez zalogowania spowoduje przyznanie uprawnień dostępu do artykułu/wydania na 24 godziny (lub krócej w przypadku wyczyszczenia plików Cookies).

Komunikat dla uczestników Programu Wiedza online:

  • bezpłatny dostęp do artykułu wymaga zalogowania się na konto typu BANKOWIEC, STUDENT lub NAUCZYCIEL AKADEMICKI