Nowe usługi cyfrowe: Head up. Głowa do góry…

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

"Head up. Głowa do góry, patrzmy sobie w oczy". To myśl kierująca twórcami Windows Phone 7. Inspiracją było życie codzienne: metro, porty lotnicze, dworce autobusowe i kolejowe, oznaczenia wizualne, piktogramy, które nas otaczają. Zintegrowane listy kontaktów, interfejs w formie aktywnych kafelków, dają nam narzędzie, które ożywa w momencie podłączenia go do serwisów Windows Live oraz Xbox Live.

W warszawskim Centrum Nauki Kopernik przedstawiciele świata mediów, agencji kreatywnych i branży teleinformatycznej wzięli udział w spotkaniu, podczas którego zostały zaprezentowane innowacyjne technologie wspierające rozwój nowych usług cyfrowych.

Na konferencji zgromadziło się ponad 140 entuzjastów nowych rozwiązań IT. Specjaliści Microsoft przekonywali wydawców i biznesmenów do rozwiązań w technologii chmury, przedstawili najnowszy system operacyjny dla smartfonów Windows Phone 7, a także centrum rozrywki i rozwoju, jakim jest Xbox z usługami Xbox Live.

Artykuł jest płatny. Aby uzyskać dostęp można:

  • zalogować się na swoje konto, jeśli wcześniej dokonano zakupu (w tym prenumeraty),
  • wykupić dostęp do pojedynczego artykułu: SMS, cena 5 zł netto (6,15 zł brutto) - kup artykuł
  • wykupić dostęp do całego wydania pisma, w którym jest ten artykuł: SMS, cena 19 zł netto (23,37 zł brutto) - kup całe wydanie,
  • zaprenumerować pismo, aby uzyskać dostęp do wydań bieżących i wszystkich archiwalnych: wejdź na aleBank.pl/sklep.

Uwaga:

  • zalogowanym użytkownikom, podczas wpisywania kodu, zakup zostanie przypisany i zapamiętany do wykorzystania w przyszłości,
  • wpisanie kodu bez zalogowania spowoduje przyznanie uprawnień dostępu do artykułu/wydania na 24 godziny (lub krócej w przypadku wyczyszczenia plików Cookies).

Komunikat dla uczestników Programu Wiedza online:

  • bezpłatny dostęp do artykułu wymaga zalogowania się na konto typu BANKOWIEC, STUDENT lub NAUCZYCIEL AKADEMICKI