Nowe możliwości rozwoju biznesu online z Santander Bank Polska i nazwa.pl

Nowe możliwości rozwoju biznesu online z Santander Bank Polska  i nazwa.pl
Fot. stock.adobe.com/piter2121
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Przedsiębiorcy coraz częściej korzystają z możliwości zakładania i prowadzenia firmy w Internecie. Santander Bank Polska nawiązał współpracę z nazwa.pl, aby ułatwić klientom firmowym wejście do świata online. Na zainteresowanych czeka 30% zniżki na hosting, domenę i związane z nimi dodatkowe usługi.

Jak podaje CEIDG, w 2020 roku kanałami zdalnymi wpłynęło dwa razy więcej wniosków o założenie działalności gospodarczej niż w roku poprzednim. Przedsiębiorcy chętnie korzystają także z komunikacji zdalnej z urzędami, co pozwala przyspieszyć załatwienie formalności i zaoszczędzić czas.

Czytaj także: Santander: polskie firmy chcą ruszać na podbój Ameryki Łacińskiej >>>

W odpowiedzi na rosnący trend rozwijania działalności online Santander Bank Polska udostępnił swoim klientom usługi ułatwiające ten proces. Przedsiębiorcy prowadzący jednoosobowe działalności gospodarcze mogą, za pośrednictwem banku, korzystać z  e-usług, w tym e-Księgowości, e-Faktoringu czy e-Umów. Dodatkowo wszyscy klienci firmowi mogą dostać 30% zniżki na własną domenę w serwisie nazwa.pl, który oferuje utrzymanie profesjonalnych stron internetowych wraz z usługami dodatkowymi, takimi jak firmowa poczta elektroniczna.

– Nasz Partner, nazwa.pl, jest specjalistą od tworzenia i prezentacji marki w Internecie. Przeniesienie biznesu do świata wirtualnego nie zawsze jest proste. Chcemy pomóc przedsiębiorcom zwiększyć rozpoznawalność ich firm poprzez ułatwienie dostępu do profesjonalnych usług hostingowych – mówi Mirosława Mioducka, Project Manager w Santander Bank Polska.

Zniżka na usługi hostingowe nazwa.pl przysługuje wszystkim klientom Santander Bank Polska, którzy mają konto firmowe, niezależnie od tego, czy stawiają w Internecie pierwsze kroki, czy działają online od dłuższego czasu. Promocja obejmuje elementy niezbędne do prowadzenia firmy w sieci, takie jak:

Domena internetowa – indywidualny adres, pod którym będzie działać firmowa strona WWW i poczta e-mail. Dzięki domenie można skutecznie budować wizerunek firmy w sieci, a także zwiększyć jej rozpoznawalność.

Profesjonalna poczta – bezpieczna, wolna od spamu i reklam pojemna poczta e-mail we własnej domenie. Duża powierzchnia dyskowa, nawet do 2 TB, umożliwia szybki i bezproblemowy kontakt z klientami i partnerami biznesowymi. 

Cloud Backup – intuicyjny program do wykonywania automatycznych kopii zapasowych w chmurze. Usługa ta pozwala uzyskać pełną ochronę ważnych projektów zapisanych na firmowym komputerze. W razie awarii dysku utracone dane można odzyskać w kilka chwil.

Jak skorzystać z promocji?

Aby skorzystać ze zniżki należy wypełnić formularz online, do którego potrzebne będą: imię i nazwisko, NIP firmy oraz adres e-mail. Po weryfikacji zgłoszenia bank prześle kod promocyjny na e-mail wskazany w formularzu. Kod jest jednorazowy, a aktywować go można do 31 grudnia 2021 roku. Na skorzystanie ze zniżki uczestnicy promocji będą mieli 12 miesięcy od aktywacji kodu.

Źródło: Santander Bank Polska