Nowe karty Revoluta już dostępne

Nowe karty Revoluta już dostępne
Fot. Revolut
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Revolut, londyński fintech, z którego usług korzysta 7 milionów użytkowników w Europie, udostępnił karty Metal w dwóch nowych odcieniach, Silver i Space Gray. Od dziś można je zamówić z poziomu aplikacji. Użytkownicy wybierać spośród pięciu odcieni kart (Black, Gold, Rose Gold, Silver i Space Gray) i w ramach subskrypcji dołączyć dwie fizyczne karty z metalu do swojego konta Revolut.

#Revolut udostępnił #karty Metal w dwóch nowych odcieniach, Silver i Space Gray @RevolutApp

Wycięte z bloku nierdzewnej stali, ważące 18g – ponad trzykrotnie więcej niż standardowe karty – obsługujące bezstykowe płatności, łączące design z innowacją karty Revolut Metal cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem użytkowników.

Dodatkowe korzyści w planie Metal

Plan Revolut Metal to również dodatkowe benefity w postaci 1% moneyback w każdej spośród 29 wspieranych przez Revolut walut tradycyjnych i 5 walutach cyfrowych, usługi concierge przydatne przy zamawianiu karnetów na koncerty, festiwale lub biletów lotniczych oraz wczesny dostęp do nowych usług, jak ostatnio udostępniona platforma do bezprowizyjnego handlu akcjami.

Czytaj także: Revolut zaoferuje w USA karty Mastercard. Początek globalnej współpracy >>>

Użytkownicy Metal otrzymują też na atrakcyjnych warunkach pulę usług w postaci kart ze zmiennym numerem do bezpiecznych zakupów w Internecie, wypłat z bankomatów bez prowizji Revolut do kwoty 2400 zł w miesiącu, dostęp do ponad 1000 saloników lotniskowych na świecie, nielimitowaną wymianę walut, darmowe przelewy międzynarodowe, support 24/7 i ubezpieczenie turystyczne za granicą.

Czytaj także: Revolut wchodzi do Azji. Premiera aplikacji w Singapurze >>>

Od startu Revolut Metal w sierpniu 2018 roku, do usługi dołączyło kilkaset tysięcy użytkowników na świecie. W dużej mierze przeszli oni na plan płatny po wcześniejszym zapoznaniu się z usługą w wersji Standard. Używa jej już na co dzień kilka milionów osób, korzystając z błyskawicznych notyfikacji o transakcjach, narzędzi do kontroli wydatków, odkładając niewielkie kwoty na własne lub wspólne cele, przekazując datki na cele dobroczynne, zarządzając bezpieczeństwem karty, a także wysyłając pieniądze rodzinie i znajomym na całym świecie.

Źródło: Revolut