Nowa era zakupów z PayPal i Schaffa Shoes.

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

platnosci.internet.250xPayPal, światowy lider płatności mobilnych i Schaffa Shoes, jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek modowych łączą siły. Po raz pierwszy w Polsce klienci podczas zakupów będą mogli skorzystać z najnowszej usługi PayPal Access. To pierwszy system identyfikacji tożsamości, który pozwala robić szybkie i wygodne zakupy w sieci wykorzystując login i hasło z systemu PayPal.

„W dobie smartfonów, kupowanie powinno być proste i wygodne, bez zbędnych przestojów. Dzięki PayPal Access, wpisywanie prywatnych danych, adresu wysyłki czy numeru rachunku bankowego nie jest już konieczne. Wystarczy login i hasło do konta PayPal” – mówi Matt Komorowski, szef sprzedaży w PayPal Środkowa i Wschodnia Europa.

W odróżnieniu od dostępnych sposobów weryfikacji tożsamości, PayPal Access zapewnia klientom i sprzedawcom wszystko co jest niezbędne do utworzenia konta i dokonania transakcji – weryfikację użytkownika, dane adresowe i szczegóły płatności. Uproszczenie logowania i tworzenia konta, może zwiększyć konwersje i lojalność klienta. Jak pokazują badania, niemal jeden na czterech konsumentów porzuca swój koszyk gdy jest proszony o założenie konta.*

„Zakupy to przyjemność. Dlatego staramy się by nasi klienci nie tracili czasu na formalności. Schaffa Shoes to pierwszy sklep w Polsce, który wprowadził szybkie logowanie przez PayPal. Cieszymy się, że dostęp do znanych marek i producentów w naszym sklepie jest teraz jeszcze prostszy” – mówi Marcin Mystkowski z Schaffa Shoes.

Zalety PayPal Access dla konsumentów:

  • Szybkość: Użytkownik nie musi wpisywać oddzielnych loginów czy haseł do różnych sklepów. Wraz z pierwszym logowaniem może utworzyć konto sklepowe – tylko w dwa kliknięcia.
  • Bezpieczeństwo: PayPal posiada jedne z najbardziej zaawansowanych systemów bezpieczeństwa w branży. Ponieważ dane finansowe klienta nie są udostępnianie sprzedawcom, poufność jest zachowana.
  • Definiowany stopień prywatności: PayPal Access udostępnia prywatne dane użytkownika tylko na jego wyraźną prośbę. Użytkownik może definiować, jakie prywatne informacje o nim będą dostępne.

Zalety dla sprzedawców:

  • Zasięg: PayPal Access daje dostęp do ponad 100 milionów aktywnych kont ze zweryfikowanymi adresami i opcjami płatności – innymi słowy, prawdziwych ludzi, którzy kupują online.
  • Wiedza o kliencie: PayPal pomaga użytkownikom tworzenie profili niezbędnych do zakupów, w tym adresy, numery telefonu, prawdziwe nazwiska. Co ważne, stworzenie pełnowartościowego konta w sklepie zajmuje klientowi dwa kliknięcia.
  • Łatwa Integracja: Sprzedawcy mogą zintegrować PayPal Access w kilku prostych krokach i rozpocząć sprzedaż minuty później.

*ForresterResearch. „Wymóg rejestracji obniża konwersję”