Nawet 4 proc. zysku na lokatach w Raiffeisen Polbank

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

raiffeisen.polbank.01.400x292W sierpniu Raiffeisen Polbank wprowadził do oferty 5 nowych lokat terminowych, na których klienci mogą zarobić nawet 4 proc. w skali roku. Lokaty można zakładać na okres 3 lub 6 miesięcy. Dwie lokaty zostały przygotowane specjalnie z myślą o klientach, którzy na co dzień korzystają z usług Raiffeisen Polbank i przelewają na rachunek w banku swoje wynagrodzenie.

W ten sposób bank chce nagrodzić aktywnych użytkowników swoich usług. Pozostałe lokaty dostępne są zarówno dla obecnych, jak i nowych klientów. Ci, którzy zdecydują się powierzyć bankowi nowe środki, mogą jednak liczyć na wyższy procent. Najwyżej oprocentowana lokata dostępna jest dla użytkowników bankowości mobilnej.

R-Lokata na nowe środki

Na 3 lub 6 miesięcy można założyć R-Lokatę na nowe środki. Oprocentowanie wynosi 3,4 proc., jeśli klient chce ulokować od 20 tys. do 74 999,99 zł, oraz 3,6 proc. dla kwoty 75 tys. – 200 tys. zł. Propozycja dotyczy wyłącznie klientów, którzy chcą ulokować w banku środki stanowiące nadwyżkę ponad saldo (łączne saldo na rachunkach oszczędnościowo – rozliczeniowych, rachunkach oszczędnościowych oraz rachunkach terminowych lokat oszczędnościowych) z pierwszego dnia roboczego miesiąca poprzedzającego miesiąc, w którym zakładana jest lokata. Depozyt – jeden w miesiącu kalendarzowym – można otworzyć w każdej placówce Raiffeisen Polbank.

Lokata z Pensją

Na 3 miesiące i przy oprocentowaniu 3,5 proc. w skali roku mogą otworzyć lokatę klienci, którzy posiadają w banku Konto Osobiste Wygodne i przelewają na nie wynagrodzenie w kwocie min. 1 000 zł. Środki powinny wpływać na rachunek z tytułu umowy o pracę, emerytury, renty lub stypendium. Klient może posiadać jedną tego typu lokatę. Minimalna kwota lokaty to 3 tys. zł, a maksymalna 20 tys. zł.

Lokata Premium z Pensją

Lokatę Premium z Pensją może otworzyć każdy posiadacz Konta Osobistego Premium, który przelewa na swój ROR wynagrodzenie w wysokości min. 8 000 zł. Oprocentowanie lokaty, której kwota musi się zawierać w przedziale 100 tys. – 200 tys. zł, wynosi 3,6 proc. i można założyć ją na okres 3 miesięcy. Klient może posiadać nie więcej niż jedną lokatę.

e-Lokata

e-Lokata to rozwiązanie specjalnie dla osób, które preferują elektroniczny kontakt z bankiem i na co dzień korzystają z dostępu do rachunków przez Internet. Można ją otworzyć na 2,5 proc. na okres 3 miesięcy lub na 3 proc. na 6 miesięcy. Minimalna kwota depozytu to 20 tys. zł, a maksymalnie 100 tys. zł. Produkt można otworzyć w systemie bankowości internetowej R-Online oraz w aplikacji mobilnej Mobilny Bank.

Lokata Mobilna

Najwyżej oprocentowana lokata w sierpniowej ofercie Raiffeisen Polbank to Lokata Mobilna. Depozyt można otworzyć wyłącznie w aplikacji mobilnej Mobilny Bank na okres 3 miesięcy. Jest oprocentowana na 4 proc. Maksymalna kwota to 10 tys. zł (minimum 3 tys. zł).

„Nasza sierpniowa oferta depozytowa to propozycja dla osób, które poszukują możliwości oszczędzania w krótszym terminie. Premiujemy w niej stałych, aktywnych klientów oraz osoby, które chcą powierzyć nam nowe środki. Najwyższe oprocentowanie proponujemy jednak klientom, którzy do założenia depozytu skorzystają z naszej aplikacji mobilnej. Chcemy ich przekonać, że bankowość mobilna to bardzo wygodny i opłacalny sposób kontaktu z bankiem” – mówi Łukasz Dąbrowski, Kierownik Zespołu Bankowości Transakcyjnej i Produktów Depozytowych w Raiffeisen Polbank.

Klienci Raiffeisen Polbank mogą także lokować środki na dłuższy termin w aktualnie dostępnych produktach strukturyzowanych, informacje o których znajdują się na stronie banku oraz w Raiffeisen SFIO Parasolowym – 4 subfunduszach inwestycyjnych obecnych w ofercie od lipca tego roku.

Źródło: Raiffeisen Polbank