Nationale-Nederlanden po raz kolejny wśród najlepszych pracodawców

Nationale-Nederlanden po raz kolejny wśród najlepszych pracodawców
Źródło: Nationale-Nederlanden
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Nationale-Nederlanden ponownie znalazło się w gronie najlepszych pracodawców, otrzymując po raz czwarty prestiżowy certyfikat Top Employers Polska oraz po raz drugi Top Employers Europe. Otrzymane wyróżnienie jest potwierdzeniem konsekwentnego działania firmy, jako pracodawcy zapewniającego przyjazne warunki pracy.
@NN_Polska otrzymał po raz czwarty prestiżowy certyfikat #TopEmployersPolska oraz po raz drugi Top Employers Europe #NationaleNederlanden

W tegorocznej edycji certyfikat otrzymało 55 polskich organizacji, w tym 8 firm z sektora finansowego. Nationale-Nederlanden otrzymało podwójną certyfikację: Top Employer Polska oraz Top Employer Europe.
Badanie przeprowadzone przez organizację certyfikującą potwierdza, że pracownicy Nationale-Nederlanden tworzą przyjazne warunki pracy, a ubezpieczyciel dba o ich rozwój i dąży do ciągłego doskonalenia praktyk związanych z pozyskiwaniem oraz utrzymaniem pracowników.

Czytaj także: Santander Consumer Bank najlepszym pracodawcą według Top Employer Polska >>>

– W Nationale-Nederlanden wierzymy, że o poziomie satysfakcji naszych pracowników decydują w szczególności dwa czynniki. Pierwszym jest poznanie ich i zrozumienie ich potrzeb. Pozwala nam to na spersonalizowanie takich elementów, jak rekrutacja, kultura organizacyjna czy sposób organizacji pracy różnych grup pracowników. Lepsze zarządzanie ich doświadczeniami na różnych etapach pozwala na zmniejszenie rotacji w firmie. Takie działania wpływają nie tylko na poziom zadowolenia z pracy, ale także na jakość oferowanych produktów i usług dla naszych klientów, bo sam pracownik czuje się jak dobrze zaopiekowany klient. Drugim czynnikiem jest tworzenie przestrzeni na rozwój pracownika. W Nationale-Nederlanden zachęcamy do dzielenia się pomysłami, samodzielnego działania i bycia odważnym przy podejmowaniu decyzji – mówi Jacek Koronkiewicz, Członek Zarządu Nationale-Nederlanden.

Tytuł przyznaje niezależna organizacja Top Employers Institute

Prestiżowy tytuł przyznaje niezależna organizacja Top Employers Institute, która wspiera firmy zapewniające warunki pracy na najwyższym poziomie. Dotychczas certyfikację otrzymało ponad 1 500 organizacji w 118 krajach lub regionach. Odbywa się ona poprzez szczegółowe badanie siedmiu kluczowych dla pracodawców obszarów i weryfikację danych przez zewnętrznego audytora. Dzięki temu możliwa jest dokładna ocena zarówno warunków pracy, jak i sposobu zarządzania kapitałem ludzkim.

Nationale-Nederlanden jest jedną z największych firm ubezpieczeniowych na polskim rynku. Oferuje różnorodne produkty zabezpieczające przyszłość finansową ponad pół miliona klientów. Działa w Polsce od 1994 roku. Od 1998 roku w ramach grupy funkcjonuje także Nationale-Nederlanden Powszechne Towarzystwo Emerytalne zarządzające największym pod względem aktywów Otwartym Funduszem Emerytalnym w Polsce.

Źródło: ISBnews