Najwyższa Jakość dla ubezpieczenia Saltus

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

skok.ubezpieczenia.01.250x74Grupowe ubezpieczenie zdrowotne Saltus otrzymało srebrną nagrodę Najwyższa Jakość Quality International 2013.

Najwyższa Jakość QI to największy w Polsce program projakościowy odbywający się pod patronatem Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości i Klubu Polskie Forum ISO 9000.

To przedsięwzięcie skierowane do działających na terytorium Polski instytucji, producentów i usługodawców posiadających czytelną politykę jakości w odniesieniu do produktu, usługi lub systemu zarządzania.

„Wysoka jakość świadczonych przez nas usług to efekt precyzyjnych przygotowań, wnikliwej analizy rynku i zaangażowania wysokiej klasy specjalistów” – zaznacza Iwona Kosakowska-Niedbalska, pełnomocnik zarządu SKOK Ubezpieczenia ds. Systemu Zarządzania Jakością. „To także, a może przede wszystkim, efekt wewnętrznej organizacji wchodzących w skład marki towarzystw ubezpieczeniowych” – dodaje.

Ubezpieczenie Saltus jest częścią linii produktów grupowych oferowanych przez SKOK Ubezpieczenia, skierowanej zarówno do kadry zarządzającej, jak i do firm zatrudniających od 3 pracowników po duże struktury korporacyjne.

Źródło: PIU