Najwyższa Jakość dla produktu Allianz

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

allianz.01.400x196Ubezpieczenie życiowe Plan na dziś i jutro z oferty Alllianz, zostało wyróżnione godłem Najwyższa Jakość 2014 w programie Quality International. To ogólnopolski konkurs, realizowany pod patronatem Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju, Klubu Polskie Forum ISO 9000 i Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

W 2014 r. odbyła się ósma już edycja tego konkursu, którego celem jest promowanie wysokiej jakości produktów i usług oferowanych przez firmy oraz instytucje działające na terytorium Polski. Drugim założeniem towarzyszącym konkursowi jest wskazanie i promocja tych firm i instytucji, które reprezentują najwyższe standardy, gwarantujące klientom i konsumentom otrzymanie produktu lub usługi na najwyższym poziomie.

Ubezpieczenie na życie Plan na dziś i jutro zostało wyróżnione w kategorii produkt najwyższej jakości, zdobywając jednocześnie Godło i Certyfikat Najwyższa Jakość. Kapituła oceniała nie tylko konstrukcję samego produktu, ale także sposób monitorowania przez firmę wymagań i oczekiwań konsumentów oraz badania satysfakcji klienta.

Źródło: Polska Izba Ubezpieczeń