Największa konferencja IT na temat technologii .NET w Gdańsku

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

mezczyzna.laptop.01.400x267Ponad 500 uczestników - inżynierów, programistów, specjalistów IT i managerów weźmie udział w największym wydarzeniu poświęconym technologii.NET w Polsce Północnej - mowa o konferencji GET.NET. Już 22 listopada 2014 w Gdańsku, w Amber Expo wystąpi 10 dziesięciu światowej sławy ekspertów tej technologii, m.in. Udi Dahan - twórca NServiceBus i Tomasz Kopacz - Microsoft Evangelist.

Zaledwie w ciągu ostatniego roku sektor ICT w Trójmieście wzbogacił się o 6 dużych firm, a kolejne 3 postanowiły znacznie rozbudować swoje zespoły. To daje w najbliższym czasie perspektywę kilkuset nowych miejsc pracy, a co za tym idzie znaczący wzrost liczby specjalistów. Dzięki tak dynamicznemu rozwojowi branży informatycznej, obecnie zatrudniającej na Pomorzu 25 000 osób, Trójmiasto staje się ważnym centrum wysokich technologii na mapie Polski. Stąd  również potrzeba organizacji wydarzeń, które będą służyły środowisku związanemu z sektorem ICT, jako platforma wymiany myśli i źródło inspiracji – mówi Anton Koval, Project Manager sektora ICT z Invest in Pomerania.

GET.NET to cały dzień ciekawych prelekcji, na które wstęp jest całkowicie bezpłatny. Pierwsza edycja konferencji, która odbyła się w Łodzi w kwietniu tego roku, spotkała się z ogromnym entuzjazmem branży informatycznej. Partnerem konferencji jest firma Microsoft, która opracowała platformę.NET. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 9:00 i potrwa do 18:00. W trakcie GET.NET uczestnicy usłyszą o zagadnieniach takich jak ASP.NET MVC, DevExpress, Azure, Anti Patterns, czy nawet CQRS.

Zainteresowanie inicjatywą w środowisku programistycznym jest ogromne. Biorę udział w GET.NET, ponieważ jest to dla mnie doskonała okazja do nawiązania kontaktów i wymiany doświadczeń z innymi programistami.NET – opowiada starszy specjalista.NET jednej z trójmiejskich firm IT. Cieszę się, że w końcu powstało wydarzenie dedykowane.NET na tak wysokim poziomie. Jest to jedna z niewielu okazji do spotkania znanych i cenionych ekspertów. – dodaje.

Podsumowując – GET.NET to 10 prelegentów z Polski i zagranicy, 10 godzin wystąpień technicznych oraz 500 uczestników. Więcej informacji na temat konferencji i szczegółowy program można znaleźć na http://konferencjaget.net/pl/gdansk. Aby wziąć bezpłatny udział w GET.NET, należy zarejestrować się na stronie. Organizatorzy czekają na zgłoszenia do 22.11.2014 r.

Źródło: Sii sp. z o.o.