Najlepszy pomysł na świąteczny prezent?

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

swiety.mikolaj.250xŚwięta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas, który poświęcamy rodzinie i najbliższym. Długie rozmowy, wspólne biesiadowanie, smakowite, tradycyjne potrawy i... wyjątkowe prezenty. Wybieranie upominków jest wyzwaniem dla każdego z nas. Zastanawiamy się, czy prezent spodoba się obdarowywanej osobie. Czy będzie praktyczny? Z pomocą przychodzi wydawnictwo Reader's Digest - tegoroczne nowości wydawnicze przypadną do gustu każdemu.

Książka to ponadczasowy i wyjątkowy prezent. Dedykacja, którą możemy zamieścić na pierwszych stronach, upamiętni wyjątkowe chwile i sprawi, że upominek stanie się bardzo osobisty. Obdarowany będzie mógł w każdym momencie wrócić i do lektury, i do wspomnień wspólnie spędzonego czasu. Propozycje wydawnictwa Reader’s Digest sprostają wymaganiom zarówno zapracowanej pani domu, jak i adepta ogrodnictwa czy wnikliwego obserwatora świata – to pomysł na prezent dla każdego!

Książka Walcz i wygraj z bólem. Nowe skuteczne sposoby łagodzenia bólu stawów, pleców, głowy i wielu innych prezentuje setki sprawdzonych metod, dzięki którym zapomnimy o bólu. To zbiór cennych wskazówek i rozwiązań opartych na badaniach naukowych oraz konsultacjach z lekarzami i specjalistami. Książka odsłania najnowsze i najskuteczniejsze metody leczenia, a także łagodzenia bólu. Sprawi wiele radości babci oraz dziadkowi.

Tematykę zdrowotną porusza również książka 1001 sposobów powrotu do zdrowia. Praktyczny poradnik, jak szybko odzyskać siły. To obszerna publikacja pełna naukowo potwierdzonych porad dotyczących opieki nad cierpiącymi na wszelkie często występujące choroby i dolegliwości. Wskazówki zilustrowane są zdjęciami, ilustracjami i diagramami.

Książka Największe sekrety świata to 352 strony pełne trzymających w napięciu historii, ponad 300 fascynujących zdjęć, ilustracji oraz przejrzystych infografik. Dzięki niej zajrzymy w głębiny wszechświata, poznamy zagadkowe wydarzenia historyczne, mityczne miejsca i niezwykłe budowle, podejmiemy ekspedycje w nieznane światy, przyjrzymy się katastroficznym wydarzeniom, poznamy tajemnicze osoby, a także fenomeny świata zwierząt i roślin.

Wielbicieli muzyki z pewnością zainteresuje Autobiografia – książka będąca kompilacją wypowiedzi Anny Jantar, w których artystka opowiada o swej pracy zawodowej i życiu prywatnym, o wymyślaniu piosenek w autobusie, braku telefonu, a także o listach adresowanych do Ireny Jarockiej i swej fascynacji przebojem „Diana”. Książka wzbogacona została o trzypłytowy album zawierający 30 utworów wokalistki w wersjach nigdy dotąd niepublikowanych. Autobiografia będzie prawdziwą gratką dla wielbicieli piosenkarki.

Gotujemy z 5 składników to propozycja skierowana do osób, które cenią dobre jedzenie, a nie mają czasu, żeby spędzać długie godziny na gotowaniu. Założenie książki jest proste: weź 5 produktów, a po 10 minutach przygotowań i 15 minutach gotowania przyrządzisz z nich wyjątkową potrawę. Znajdziemy tu proste przepisy na dania na wszelkie okazje, przyrządzone z łatwo dostępnych składników oraz kilka podpowiedzi, jak zaopatrzyć spiżarnię, lodówkę i zamrażarkę, a także jak wyposażyć kuchnię, by przygotowanie posiłków było jak najprostsze.

W książce Co ugotować? Przepisy, jakich jeszcze nie było każdy amator gotowania znajdzie coś dla siebie. Autorzy proponują 654 przepisy, które zostały pogrupowane w 17 tematycznych rozdziałów obejmujących wszystko to, co możemy zechcieć zjeść – od przystawek po desery. Wszystkie zaprezentowane potrawy łączy ciekawa kombinacja smaków i piękny wygląd. Autorzy publikacji dobierają składniki w sposób zaskakujący, pokazując tym samym, że tradycyjne dania można podać na stół w zupełnie nowej, odświeżonej wersji. Książka ma wygodną i praktyczną formę segregatora. Plastikowe, przezroczyste przekładki osłaniają strony, dzięki czemu nie pobrudzimy ich podczas przygotowywania posiłków. Indeks alfabetyczny oraz indeks rzeczowy ułatwią wyszukiwanie receptur.

Poradnik Co dolega moim roślinom? omawia problemy, na które może natknąć się każdy ogrodnik. Mniej więcej jedna trzecia z nich wynika z błędów w uprawie i pielęgnacji. Kiedy roślina ma za mało światła, wody lub substancji odżywczych źle rośnie i staje się podatna na choroby. W poradniku Co dolega moim roślinom? znajdziemy bezcenne wskazówki, jak skutecznie zapobiegać i naturalnymi środkami przyspieszać rozwój roślin. Na 288 bogato ilustrowanych stronach autorzy publikacji zebrali także fachową wiedzę na temat diagnozowania i zwalczania chorób oraz szkodników. Każdy miłośnik roślin będzie zachwycony książką pełną cennych i praktycznych wskazówek.

Jeżeli jednak nie możemy zdecydować, która z propozycji spodoba się bliskim, książka Jak zrobić niemal wszystko będzie idealnym rozwiązaniem. Znajdziemy w niej odpowiedzi na pytania, które najczęściej zadajemy dopiero wówczas, kiedy stajemy oko w oko z problemem. W jaki sposób przygotować etykiety adresowe, założyć akwarium, zmierzyć jednostki alkoholu, usunąć plamę z dywanu? Książka Jak zrobić niemal wszystko w pomysłowy sposób podpowiada rozwiązania codziennych dylematów.

Książki Reader’s Digest to sprawdzony sposób na trafiony prezent bożonarodzeniowy.

Wszystkiego najlepszego!

Do kupienia:

  • w sprzedaży wysyłkowej
  • pod numerem telefonu: (022) 519 77 77
  • w księgarni firmowej: ul. Taśmowa 7, 02-677 Warszawa
  • za pośrednictwem strony internetowej wydawnictwa Reader’s Digest: www.digest.com.pl