Nagroda dla ubezpieczeń flotowych Link4

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

auta.01.250xUbezpieczenie Autocasco Flota24 wygrało w kategorii "ubezpieczenia" w konkursie Fleet Derby 2013. Plebiscyt Fleet Derby to test wiodących marek, najlepszych producentów, koncernów i największych graczy rynku flotowego.

Fleet Derby to jedyna impreza w branży flotowej w Polsce mająca wymiar konkurencji między firmami związanymi z dostarczaniem i obsługą flot samochodowych. Fleet Derby wyłania najlepsze produkty i usługi flotowe oraz marki samochodowe w poszczególnych kategoriach w ramach ogólnopolskiego plebiscytu. Organizatorem jest wydawca magazynu Fleet – firma Fleet Meetings.

„Konsekwentne starania, jakie czynimy, aby zaistnieć na rynku flotowym przyniosły kolejne efekty. Cieszymy się, że nie tylko klienci, tacy jak Kompania Piwowarska, Tesco czy Polkomtel, docenili nasz produkt, ale także że zyskał on uznanie w prestiżowym konkursie organizowanym przez miesięcznik Fleet. Autocasco Flota24 jest jednym z 4 dostępnych ubezpieczeń typu „all risk” na rynku, lecz niezliczone możliwości modyfikacji sprawiają, że wyróżnia się wśród konkurencji” – mówi Przemysław Bona, dyrektor ds. underwritingu flot w Link4.

Źródło: PIU