Moneyback przy zakupie OC/AC w mBanku i Multibanku

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

mBank.01.250x75Wszyscy klienci, którzy do końca roku wykupią polisę OC lub pakiet OC/AC w mBanku i za zakupy na stacjach benzynowych będą płacić kartami banku, otrzymają zwrot 5 proc. wydanej kwoty.Promocja obowiązuje przez 12 miesięcy od chwili rozpoczęcia okresu ubezpieczenia i dotyczy wszystkich stacji benzynowych w kraju i zagranicą. Na podobnych warunkach promocja dostępna jest również dla klientów MultiBanku.

„Skorzystaliśmy z możliwości połączenia rozwiązania z sektora ubezpieczeniowego z profitem zarezerwowanym do tej pory dla bankowości, przynoszącym klientowi realne oszczędności.” – mówi Piotr Puchalski, naczelnik Wydziału Produktów

Ubezpieczeniowych, odpowiedzialny za ofertę mBanku i MultiBanku. – „Nasza propozycja powinna zainteresować kierowców szukających atrakcyjnych cenowo rozwiązań, ponieważ łączy w sobie nie tylko konkurencyjne pod tym względem ubezpieczenie, ale także promocję pozwalającą na dodatkowe oszczędności.” – dodaje.

Promocja „Premia za zakupy na stacjach benzynowych” powstała we współpracy z BRE Ubezpieczenia i potrwa do końca tego roku. Jednocześnie w mBanku trwa specjalna oferta „Gwarancja Najniższej Ceny”, dzięki której kierowcy, którzy znajdą tańszą ofertę polisy u innego ubezpieczyciela, otrzymają zwrot różnicy w cenie.

Źródło: PIU