Mondial Assistance wspiera tygrysy

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

mondialassistance 335x160yW Międzynarodowy Dzień Tygrysa, WWF przypomniało o trudnej sytuacji tych zwierząt zagrożonych wyginięciem i wezwało do współpracy na rzecz ich ochrony. Jedną z firm konsekwentnie wspierających takie działania jest Mondial Assistance.

Uczestniczy w programie ochrony tygrysa w Malezji. Dzięki zaangażowaniu w działania prowadzone w kompleksie leśnym Belum-Temengor na Półwyspie Malajskim, przy użyciu specjalistycznego sprzętu, jest prowadzony monitoring i liczenie tygrysów.

„Dla naszej firmy dbałość o środowisko jest bardzo istotna, uczestniczyliśmy już w kilku projektach pod sztandarem WWF, wspieraliśmy działania na rzecz ograniczania nielegalnego handlu zagrożonymi gatunkami” – wskazuje Tomasz Frączek, prezes Mondial Assistance, właściciela sklepu elvia.pl. „Zależy nam również na uwrażliwianiu na problemy dzikich zwierząt i budowaniu społecznej świadomości ekologicznej, więc w pomoc tygrysom angażujemy swoich klientów. Od 29 lipca, kupując ubezpieczenie na stronie elvia.pl można przekazać WWF 10 zł na ratowanie tygrysów” – podkreśla.

Źródło: Polska Izba Ubezpieczeń