Młodzi znów na celowniku

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

pln.01.400x267Bank Credit Agricole ruszył z promocją "Polecam 1 Konto Extra", w której proponuje nowym, młodym klientom do 600 zł premii za aktywność.

Ludzie młodzi są dla banków ważną grupą docelową, coraz więcej działań kierują one właśnie do nich. Studenci jednocześnie uczą się i pracują, a więc czynnie i systematycznie korzystają z usług bankowych. Dodatkowo zbliżający się okres wakacyjny to dla młodych osób okres zwiększonych wydatków związanych z podróżami i wypoczynkiem. Bank Credit Agricole z myślą o nich przygotował promocję 1 Konta, dając możliwość uzyskania dodatkowych pieniędzy.

Z badań wynika, że młodzi ludzie szukają konta bezpłatnego, a jednocześnie dającego dodatkowe korzyści – rabaty w sklepach, płatności internetowe czy premie za aktywność. Nasze 1 Konto ma wiele tych cech, więc w najnowszej promocji postawiliśmy na dodatkowe premie – mówi Paulina Franczak-Sherpa, Manager Zespołu ds. Akwizycji i Relacji z Klientem Młodym banku Credit Agricole.

Promocja „Polecam 1 Konto Extra” jest skierowana do nowych klientów, a można w niej uzyskać do 600 zł. Bank premiuje aktywność klienta i polecanie konta znajomym. Pierwsze 50 zł klient otrzymuje już po pierwszym wpływie na konto w wysokości min. 500 zł. Jeśli skutecznie poleci 1 Konto 3 znajomym uzyska kolejne 150 zł (po 50 zł za 1 rekomendację). Następna kwota – do 400 zł wiąże się z korzystaniem z CAsaver’a. To usługa, ułatwiająca oszczędzanie, która polega na zaokrąglaniu transakcji kartą debetową. Nadwyżki z zaokrągleń trafiają na Rachunek Oszczędzam. W najnowszej promocji bank przyznaje 50 proc. wartości tych środków, jednak nie więcej niż 20 zł miesięcznie w ciągu 20 miesięcy. Klienci mogą też liczyć na dodatkowe rabaty przy płatnościach kartą w sklepach uczestniczących w Klubie Rabatowym, np. w sklepach internetowych Zalando, Merlin.pl, Telepizza, RTV EURO AGD, Top Secret czy Trygon Sport.

Warunki udziału w promocji to: założenie konta z dostępem do bankowości elektronicznej oraz Rachunku Oszczędzam, zapewnienie stałych wpływów, złożenie wniosku o wydanie karty, uruchomienie usługi CAsaver. Promocja trwa do 7 lipca br.

1 Konto to produkt dla osób pomiędzy 18 a 27 rokiem życia. Bank prowadzi je bezpłatnie, bezpłatna jest także karta debetowa – pod warunkiem dokonania transakcji bezgotówkowych na kwotę 1 zł miesięcznie, 0 zł obowiązuje także za wypłaty gotówki z ponad 5.000 bankomatów w Polsce (Euronet, BZ WBK) i przy transakcjach internetowych.

Szczegóły promocji: www.credit-agricole.pl/polecam1Konto.

Źródło: Grupa Crédit Agricole