Meritum Bank na Groupon.pl 100 zł premii na paliwo!

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

meritumbank.250xMeritum Bank, zdobywca tytułu Przyjazny Bank Newsweeka w kategorii Bank Internetowy, rozpoczyna kolejną akcję promocyjną skierowaną do internautów. Każdy, kto wykupi na Groupon.pl specjalny kupon o wartości 5 zł, a następnie otworzy darmowe konto w Meritum Banku i spełni warunki promocji otrzyma 100 zł zwrotu wydatków na paliwo.

Dodatkowo, w ramach oferty premiowania transakcji paliwowych obowiązującej w Meritum Banku, posiadacze kont mogą otrzymywać nawet do 30 zł miesięcznie zwrotu wydatków dokonywanych na dowolnej stacji paliw w kraju lub za granicą.

Oferta promocyjna adresowana jest do osób, które dotychczas nie korzystały z usług Meritum Banku. Aby otrzymać 100 zł wystarczy nabyć kupon na serwisie Groupon.pl za 5 zł i w okresie 30 dni od daty zakupu wypełnić wniosek internetowy o otwarcie konta w Meritum Banku.

Następnie do 31 grudnia br. należy zasilić konto wpłatą min. 1500 złotych i dokonać jednorazowej transakcji min. 100 zł kartą debetową Meritum Banku na dowolnej stacji paliw. W okresie do 2 tygodni od spełnienia warunków promocji, Meritum Bank przeleje posiadaczowi rachunku premię w wysokości 100 zł. Ponadto, każdy posiadacz konta będzie mógł cieszyć się z dodatkowych korzyści oferowanych klientom Meritum Banku, jak na przykład, zwrot wydatków na paliwo do 30 zł miesięcznie czy 8,5% na popularnej 3-miesięcznej Lokacie Powitalnej.

„Proponujemy internautom możliwość skorzystania z niecodziennej dla sektora bankowego promocji, dostępnej w nowoczesnym kanale zakupów grupowych. Jako bank stawiający na internet i nowe technologie, chcemy zainteresować naszą ofertą użytkowników sieci, którzy szukają najlepszych i najkorzystniejszych rozwiązań dla swoich finansów. Jesteśmy przekonani, że poprzez promocję na Grouponie, dotrzemy z naszą ofertą do osób, które jeszcze nie miały okazji nas poznać, a od dawna poszukiwały dobrego banku internetowego.” – mówi Piotr Stankiewicz Kierownik ds. Produktów Depozytowych i Lokacyjnych Meritum Banku.

Serwisy zakupów grupowych rozpoczęły swoją działalność w Polsce wiosną 2010 roku i już w ciągu pierwszego półrocza od wejścia na rynek zdobyły kilka milionów użytkowników. Dotychczas Polacy najczęściej kupowali grupowo wyjścia do restauracji, zabiegi kosmetyczne czy pobyty w hotelach. Coraz częściej wśród ofert serwisów można jednak znaleźć unikatowe propozycje, takie jak aktualna promocja Meritum Banku.