Meritum Bank Mobilny nominowany do nagrody Mobile Trends Awards

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

meritum.bank.03.400Aplikacja Meritum Bank Mobilny została nominowana do nagrody Mobile Trends Awards 2014 w kategorii bankowość mobilna. Kolejny wyraz uznania ze strony ekspertów potwierdza zawansowanie technologiczne i innowacyjność rozwiązań, po jakie sięgnął Bank tworząc swoją aplikację.

Mobile Trends Awards przyznawane są corocznie przez kapitułę konkursową, w skład której wchodzą eksperci ze świata IT oraz mobilnych technologii.

Nominacja do nagrody Mobile Trends Awards to kolejne wyróżnienie naszej aplikacji. Cieszy nas, że zyskuje ona uznanie nie tylko klientów, ale jest także doceniania przez media i ekspertów specjalizujących się w technologiach mobilnych – mówi Małgorzata Adamczyk, dyrektor bankowości internetowej w Meritum Banku. – Bankowość mobilna łączy nowoczesne rozwiązania transakcyjne z udogodnieniami, jakie zapewniają smartfony, np. pozwala na wykorzystywanie technologii OCR czy komend głosowych. Żaden inny kanał kontaktu z bankiem nie daje tak rozbudowanych możliwości. To ogromny potencjał, ale także wyzwanie – dodaje.

Aplikacja Meritum Bank Mobilny, jako pierwsza w Polsce, została zbudowana w oparciu o założenie, że jest niezależnym kanałem kontaktu z bankiem. Umożliwia ona klientom pełny dostęp do ich finansów, w tym sprawne przełączanie się między profilem firmowym i osobistym, bez potrzeby odrębnego logowania. Zapewnia pełną paletę transakcji, które mogą być zlecane za pomocą telefonu. Klient indywidualny oraz przedsiębiorca prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą może również za jej pośrednictwem, w pełni mobilnie, założyć rachunek bankowy, nawet w 15 minut. Istotnym wyróżnikiem aplikacji jest bankowość głosowa, którą Meritum wprowadził do oferty nie tylko jako pierwszy bank w Polsce, ale w całej Europie.

Nagrody dla branży mobilnych technologii Mobile Trends Awards zostaną wręczone 12 lutego 2015 roku. Najlepsze firmy i instytucje otrzymają statuetki w 16 kategoriach. Ze zgłoszonych firm zostały wyłonione nominacje, z których kapituła wybierze zwycięzców. Konkursowi towarzyszyć będzie głosowanie internautów – każdy będzie mógł oddać głos na swój ulubiony projekt lub firmę. Zwycięzcy głosowania internautów otrzymają dodatkowe punkty w rywalizacji o pierwsze miejsce i statuetkę.

Aplikację Meritum Bank Mobilny można pobrać z Google Play oraz App Store. Jest ona dostępna zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm, korzystających ze smartfonów z systemem operacyjnym Android (wersja 2.3 i wyższe) lub iOS (wersja 5 i wyższe).

Źródło: Meritum Bank