Marcowe „Gorące oferty” dla klientów Citi Handlowy

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

citi.handlowy.02.400x259Marcowe "Gorące oferty" dla klientów Citi Handlowy

Posiadacze Kart Kredytowych Citi Handlowy otrzymują specjalne zniżki w sklepach internetowych Zalando, Girls Love Shopping i By Dziubeka. Dodatkowo w sklepach stacjonarnych Thalgo, WITTCHEN, Yves Rocher oraz Pandora. „Gorące oferty” to limitowane w czasie rabaty przygotowywane przez bank wraz z partnerami programu.

Klienci Citi Handlowy oprócz regularnych rabatów w ramach Programu Rabatowego, który daje im zniżki nawet do 50% w ponad 4800 punktach usługowo-sprzedażowych w całej Polsce, mogą korzystać z tzw. „Gorących Ofert”. Aktualna lista zniżek:

Sklepy internetowe:

  • Zalando – 12% rabatu przy zakupach na min. 240 zł. Oferta ważna do 31.03.2015. Aby skorzystać z rabatu podczas zakupu należy wpisać kod promocyjny: „KEEEDC645R”.  Rabat dotyczy wyłącznie nieprzecenionych artykułów oferowanych przez https://www.zalando.pl/ Niektóre marki mogą być wyłączone z promocji. Oferty nie łączą się.
  • Girls Love Shopping – 70% rabatu na cały asortyment http://www.girlsloveshopping.pl przy płatności Kartami Citibank w dniach 01.03. – 12.03.2015. Aby skorzystać z rabatu należy w polu kod promocyjny wpisać hasło: „CITIDK15”. Oferty nie łączą się.
  • By Dziubeka  – 20% zniżki na zakupy biżuterii w sklepie internetowym www.bydziubeka.pl oraz w sklepach firmowych. Lista sklepów dostępna TUTAJ. Kod do zakupów online: citielle20. Ważny do 31.03.2015r. Oferta nie łączy się z innymi promocjami i nie dotyczy produktów z działu Outlet.

Punkty stacjonarne:

  • WITTCHEN – 10% rabatu na cały asortyment przy płatności Kartami Kredytowymi Citibank. Oferta obowiązuje w sklepach stacjonarnych (z wyłączeniem outletów). Oferty nie łączą się.
  • Yves Rocher – 20% rabatu na asortyment dostępne w sklepie stacjonarnym. Rabat obowiązuje na cały zakup. Nie dotyczy kosmetyków oznaczonych „Zielonym punktem”, akcesoriów kosmetycznych, zestawów i zabiegów kosmetycznych.
  • Thalgo – 10% rabatu na zabiegi pielęgnacyjne przy płatnościach Kartami Citibank. Oferta nie łączy się z innymi promocjami.
  • Pandora – Do 7% rabatu na cały asortyment przy płatności Kartami Kredytowymi Citibank.

Wysokość rabatu dla poszczególnych kart:
Citibank – ELLE – 5%
Citibank  Gold – 5%
Citibank Platinum – 7%
Citibank Ultime – 7%

150312.citi.400x

Źródło: Citi Handlowy