Lutowe „Gorące oferty” dla klientów Citi Handlowy

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

citi.handlowy.02.400x259W tym miesiącu posiadacze Kart Kredytowych Citi Handlowy otrzymują specjalne zniżki w sklepach internetowych Wyjatkowyprezent.pl, Czekoladowytelegram.pl i EuroFlorist. Dodatkowo restauracje Villa Estera oraz Pijalnie Czekolady E. Wedel oferują atrakcyjne rabaty w swoich stacjonarnych placówkach. "Gorące oferty" to limitowane w czasie rabaty  przygotowywane co dwa tygodnie przez bank wraz z partnerami programu.

Klienci Citi Handlowy oprócz regularnych rabatów w ramach Programu Rabatowego, który daje im zniżki nawet do 50% w ponad 4800 punktach usługowo-sprzedażowych w całej Polsce, mogą korzystać z tzw. „Gorących Ofert”. Aktualna lista zniżek:

Sklepy internetowe:

  • WyjątkowyPrezent.pl – 20% rabatu na zakup „Pakietu Przeżyć dla Dwojga” przy płatnościach kartami Citi Handlowy. Aby skorzystać z rabatu podczas zakupu należy wpisać hasło: „Walentynki2015CITI”. Oferta jest ważna w okresie 10.02 – 17.02.2015. Produkty, których dotyczy promocja znajdują się w sklepie internetowym pod linkiem: http://www.wyjatkowyprezent.pl/prezent/pakiet-przezyc-dla-dwojga. Oferta jest dostępna w sklepie internetowym oraz w sklepach stacjonarnych. Oferta nie łączy się z innymi promocjami.
  • Czekoladowytelegram.pl – 15% rabatu przy zakupach za min. 69 zł przy płatnościach kartami Citi Handlowy. Aby skorzystać z rabatu podczas zakupu należy wpisać hasło: „CITICHOCO1402” na http://www.czekoladowytelegram.pl. Oferta jest ważna w okresie 05.02 – 16.02.2015. Oferta nie łączy się z innymi promocjami.
  • EuroFlorist – 20% rabatu przy płatnościach kartami Citi Handlowy. Aby skorzystać z rabatu podczas zakupu wpisz hasło CITI2015 w polu „kod promocji”. Oferta ważna: 09.02 – 15.02.2015. Oferta jest dostępna w sklepie internetowym http://www.twojekwiaty.pl/. Oferta nie łączy się z innymi promocjami.

Restauracje:

  • Restauracja Villa Estera – 15% rabatu na zakup zaproszenia na Walentynkową Imprezę Karnawałową w dniu 14.02.2015 w restauracji Villa Estera przy płatności Kartami Citi Handlowy. Oferta nie łączy się z innymi promocjami. Aby skorzystać z oferty konieczna jest wcześniejsza rezerwacja pod numerem tel.: 022 723 11 68 lub 606 496 013.
  • Pijalnie Czekolady E. Wedel – 14% rabatu na zakup produktów z czekoladowego sklepu dla klientów Citi Handlowy. Oferta ważna w okresie 01.02 – 14.02.2015. Rabat nie dotyczy oferty z karty menu. Aby skorzystać z rabatu należy podać hasło Citi Handlowy. Oferta nie łączy się z innymi promocjami. Lista placówek, które biorą udział w promocji poniżej.

Informacje o aktualnych „Gorących ofertach” klienci otrzymują w mailingach, przesyłanych co dwa tygodnie. Dodatkowo o wszystkich ofertach bank informuje na fanpage Citi Rabaty, który ma ponad 110 tys. fanów oraz na stronie www.citirabaty.pl.

Program Rabatowy Kart Płatniczych Citi Handlowy to pierwszy tego typu program na polskim rynku, który wciąż pozostaje w czołówce, jeśli chodzi o liczbę partnerów oraz miejsc, w których klienci mogą skorzystać ze specjalnych zniżek.

Źródło: Citi Handlowy