Link4 i Liberty Direct wyróżnione przez Aon Hewitt

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

pracownicy.03.250xAon Hewitt ogłosił wyniki 8. edycji rankingu Najlepsi Pracodawcy. W tegorocznym badaniu wzięło udział 95 organizacji, a swoje opinie o pracodawcach wyraziło łącznie 51 429 pracowników.

Pierwsze miejsce w kategorii dużych firm zajęło Link4. „Jesteśmy niezwykle dumni z tej nagrody, która potwierdza, że praca, jaką każdego dnia wykonujemy, aby angażować naszych pracowników i tworzyć im przyjazne środowisko pracy, przynosi efekty” – komentuje Roger Hodgkiss, prezes Link4. Na piątym miejscu w tej kategorii uplasowało się Liberty Direct.

„Utrzymanie wysokiego zaangażowania pracowników jest jednym z kluczowych elementów modelu zarządzania naszą firmą. Takie podejście przynosi wymierne efekty biznesowe” – stwierdza Michał Kwieciński, dyrektor generalny Liberty Direct.

Laureaci rankingu Najlepszy Pracodawca wyłaniani są na podstawie badania zaangażowania przeprowadzanego wśród pracowników danej organizacji.

Kluczowym wskaźnikiem wpływającym na przyznanie tytułu Najlepszy Pracodawca jest wskaźnik zaangażowania, który mierzy m.in. stopień przywiązania pracownika do firmy i zapał do realizacji celów w odniesieniu do całego przedsiębiorstwa.

Źródło: Polska Izba Ubezpieczeń