Leasing lżejszy o ratę

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

efl.ca.01.400Obchodzący jubileusz 25-lecia EFL zaprasza Klientów do udziału w loterii - "Leasing lżejszy o ratę". W loterii może wziąć udział każdy Klient, który w kwietniu wypełni formularz na stronie www.efl.pl i do 31 maja br. podpisze umowę leasingu na dowolny sprzęt. Nagrodą jest zwrot równowartości raty leasingu.

„EFL jest prekursorem polskiego leasingu, firmą wyznaczającą branżowe trendy. Z okazji jubileuszu, zaproponowaliśmy naszym klientom udział w loterii pod hasłem „Leasing lżejszy o ratę”. Jest to nowatorskie podejście promocyjne w skali branży, wpisujące się w misję EFL, które laureatom loterii przyniesie wymierne korzyści finansowe. Każdego dnia roboczego w kwietniu wylosujemy jednego Klienta, któremu gwarantujemy zwrot równowartości pierwszej raty lub pierwszego czynszu leasingowego”  – powiedziała Ewa Kadziewicz Dyrektor Departamentu Marketingu.

Kto może  wziąć udział w loterii

Uprawnionym do udziału w losowaniu jest każdy przedsiębiorca, który w okresie od 1 kwietnia do 31 maja podpisze umowę leasingu oraz dokona prawidłowego zgłoszenia udziału w loterii.

Kampania promocyjna

Motywem przewodnim promocji „Leasing lżejszy o ratę” jest ogromny zielony balon – symbolizujący lekki leasing w EFL oraz dłoń z nożycami, która odcina balast – obrazujący ratę. Całość jest spójna z obowiązującą platformą komunikacyjną. Kampania zawiera również elementy wizerunkowe akcentujące 25-lecie EFL.

Kampania komunikowana jest w telewizji, na stronie efl.pl, za pomocą działań marketingu bezpośredniego, w kanałach Social Media, na materiałach BTL w oddziałach EFL, oraz w placówkach Credit Agricole Bank Polska.

Źródło: Europejski Fundusz Leasingowy