Kulczyk Silverstein Properties wyznaczył Savills na agenta wyłącznego powierzchni biurowych w budynku ETHOS

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

140923.ethos.400Kulczyk Silverstein Properties wyznaczył Savills, międzynarodową agencję doradczą na rynku nieruchomości, na agenta wyłącznego odpowiedzialnego za wynajem powierzchni  biurowej w kompleksie biurowo-handlowym ETHOS.,. Budynek, zlokalizowany przy tętniącym życiem Placu Trzech Krzyży w Warszawie, przejdzie rozbudowę i gruntowną rewitalizację, nadzorowaną przez architektów z pracowni Mass Projekt i warszawskiego biura Chapman & Taylor.

Po zakończeniu prac budowlanych, w budynku zostanie oddanych do użytku w sumie ponad 16 000 mkw. powierzchni biurowej klasy A i nowoczesnej powierzchni handlowej. ETHOS będzie oferował dwa oddzielne, reprezentacyjne lobby recepcyjne, obsługiwane przez 4 szybkobieżne winy w każdym z lobby. Typowe piętro biurowe wyniesie ponad 3 000 mkw. i będzie jednym z największych dostępnych powierzchni pięter w centrum Warszawy. W ramach udogodnień dla najemców, powstanie nie tylko wysokiej klasy pasaż handlowy, ale także restauracja, kawiarnia, miejsca postojowe dla rowerów i duży podziemny parking. Doskonały transport publiczny zapewniają liczne linie autobusowe i tramwajowe.

Cieszymy się, że będziemy współpracować przy tym wyjątkowym projekcie wspólnie z zespołem Savills. ETHOS będzie najbardziej rozpoznawalnym i pożądanym adresem w Warszawie i jedynym tej klasy obiektem na Trakcie Królewskim. Szczerze wierzymy, że duża uwaga, jaką przykładamy do jakości, zarówno w kontekście rozwiązań architektonicznych, jak i funkcjonalności, przełoży się na powodzenie budynku ETHOS na warszawskim rynku biurowym„, mówi Piotr Trzciński, head of asset management w KSP.

Tomasz Buras, dyrektor zarządzający i szef Działu Powierzchni Biurowych w Savills Polska, powiedział: „Cieszymy się, że możemy wprowadzić ETHOS na rynek, bo jak wierzymy, ten budynek w dużym stopniu wpłynie na podniesienie prestiżu Placu Trzech Krzyży. Dzięki doskonałej lokalizacji w tętniącym życiem centrum miasta, kilka kroków od popularnych, luksusowych butików, restauracji i kawiarni, a także wysokiej jakości rozwiązaniom architektonicznym, ETHOS przyciągnie firmy, które cenią najwyższe standardy biznesowe”.

ETHOS został zaprojektowany zgodnie z wymogami certyfikatu BREEAM na poziomie „doskonałym”. To zobowiązanie, którego celem jest zminimalizowanie emisji dwutlenku węgla przez budynek, jest wdrażane we wszystkich projektach komercyjnych realizowanych przez KSP.

Źródło: Savills