Kredyt gotówkowy w Kredyt Banku

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

kredyt.bank.01.250x92Kredyt Bank zaoferował Nowy Kredyt Gotówkowy z obniżonym oprocentowaniem i bez prowizji, w pakiecie z darmową kartą kredytową i Ekstrakontem PLUS. Jest to obecnie jedna z najtańszych ofert na rynku z ratą 16,5 zł za każdy 1 tys. zł kredytu.

Kredyt Bank wprowadził do oferty Nowy Kredyt Gotówkowy z ubezpieczeniem.

– Zbliżający się okres świat i wyjazdów zimowych to tradycyjnie czas wzmożonego zainteresowania kredytami gotówkowymi. W tym roku przygotowaliśmy specjalną ofertę Nowego Kredytu Gotówkowego z ubezpieczeniem i marżą tylko 4,9% oraz bez prowizji. Warunkiem uzyskania tak niskiej marży jest ubezpieczenie kredytu oraz wzięcie karty kredytowej i comiesięczne dokonywanie nią zakupów na kwotę przynajmniej 100 zł. W przypadku kredytu bez karty, marża wynosi 6,9 p.p. Warto podkreślić, że Nowy Kredyt Gotówkowy jest jedną z najtańszych ofert na rynku – mówi Paweł Płaczkę, Dyrektor Biura Zarządzania Produktami Consumer Finance.

Rata za każdy 1 tys. zł kredytu wynosi 16,5 zł.

W Nowym Kredycie Gotówkowym klient ma do wyboru ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie od utraty pracy oraz assistance medyczny. Maksymalna kwota kredytu jest uzależniona od miesięcznych dochodów netto oraz zdolności kredytowej i wynosi 15 tysięcy złotych dla klientów z dochodami poniżej 7.000 zł i 30.000 dla pozostałych. Te same warunki kredytowania Kredyt Bank proponuje również nowym klientom.

Źródło: Kredyt Bank