Kredyt dla profesjonalistów w mobilnym Banku SMART

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

smart.bank.01.448x199Bank SMART przygotował pierwszy produkt kredytowy pod nazwą SMART Kredyt dla Profesjonalistów. To kredyt gotówkowy dla przedsiębiorców - przedstawicieli wolnych zawodów cieszących się wyjątkowym zaufaniem: architektów, rzeczoznawców majątkowych, doradców podatkowych, biegłych rewidentów, geodetów, tłumaczy przysięgłych, lekarzy, stomatologów, lekarzy weterynarii, notariuszy, adwokatów, komorników, radców prawnych.

– Uzyskanie kredytu na rozwój biznesu w banku nie musi być skomplikowane, w szczególności dla zapracowanych profesjonalistów. Nasz klient nie musi iść do oddziału, wystarczy mu jedynie komputer lub smartfon z dostępem do Internetu. Decyzję kredytową otrzymuje od nas online – mówi Marcin Mikołajczyk, menedżer ds. kredytów w Banku SMART.

Żeby wziąć SMART Kredyt dla Profesjonalistów wystarczy wypełnić wniosek, który jest na stronie www.banksmart.pl. Bank potrzebuje jedynie podstawowe dane przedsiębiorcy, nie wymaga kosztowych zabezpieczeń, a kredytu udziela bez zaświadczenia o dochodach i innych zbędnych dokumentów.

Po wypełnieniu wniosku klient otrzymuje online decyzję kredytową, czyli informację jaką kwotę bank może mu pożyczyć i na jak długo. Umowa kredytowa może być podpisana następnego dnia, dokumenty dostarcza kurier.

Bank SMART oferuje profesjonalistom kredyt gotówkowy na oświadczenie w wysokości do 250 tys. zł. Warunki kredytu są przejrzyste, bez haczyków i drobnego druku.

– W Banku SMART wiemy, że klientom zależy na przejrzystych i wygodnych kredytach, które mogą otrzymać bardzo szybko. My również nie akceptujemy zawiłych produktów bankowych, gdzie niezbędne jest przedstawianie wielu dokumentów i ustanawianie kosztownych i czasochłonnych zabezpieczeń. Dzięki nowoczesnym mobilnym rozwiązaniom, nasi klienci mogą pożyczyć pieniądze bez wychodzenia z domu – mówi Marcin Mikołajczyk.

Źródło: Bank SMART