Kredyt Bank – lokaty przez internet dla każdego

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

kredyt.bank.01.250xKredyt Bank wdrożył platformę internetową www.kb-direct.pl do zdalnego otwierania lokat. Lokaty może otworzyć każdy, włącznie z osobami niebędącymi klientami Kredyt Banku. Obecnie na platformie oferowana jest Lokata 6,5% w skali roku na nowe środki, której kampania TV rozpoczęła się 1 kwietnia 2012 r.

www.kb-direct.pl umożliwia zakładanie lokat bez wizyty w oddziale. Obecnie Kredyt Bank oferuje półroczną „eLokatę z premią” na 6,5% dla nowych środków. Docelowo na platformie dostępne będą kolejne produkty depozytowe.

– kb-direct.pl to nowa platforma internetowa dla osób, które nie są obecnie klientami Kredyt Banku i chcą oszczędzać bez konieczności nawet jednej wizyty w oddziale. Otwieramy się tym samym w Internecie na nowych klientów. Pierwszym produktem, który jest udostępniany na platformie, jest jedna z najwyżej oprocentowanych na rynku 6-miesiecznych lokat – Lokata z premią na 6,5% w skali roku. Ofertę wspiera kampanię telewizyjna, która ruszyła 1 kwietnia. Liczymy na wielu nowych klientów, którzy chcą czerpać konkretne zyski ze swoich oszczędności – powiedział Remigiusz Hołdys, Dyrektor Zarządzający Departamentem Marketingu w Kredyt Banku.

Aby otworzyć lokatę przez internet, wystarczy złożyć internetowy wniosek i w ciągu 14 dni przelać środki na wskazany rachunek. W trakcie wypełniania wniosku nie trzeba deklarować wielkości inwestowanej kwoty. Lokata zostanie założona po wpływie środków do banku. Cała dokumentacja rachunku lokaty oraz potwierdzenia przekazywane są elektronicznie.

Źródło: Kredyt Bank