Koncertowo podczas meczu na PGE Arenie

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

150325.arena.400xNie dopisała tylko pogoda. Piłkarze Lechii Gdańsk koncertowo pokonali Górnik Zabrze 1 do 0 w meczu 25. kolejki Ekstraklasy. Kibice, którzy oglądali sobotni mecz w strefie VIP, mogli wysłuchać aż trzech koncertów: przed spotkaniem, w przerwie i na zakończenie zwycięskiego dla Lechii pojedynku.

Cajon, djembe, bongosy, marakasy, a także tamburyn i… waliza – między innymi takie instrumenty, egzotyczne i nietypowe, rozbrzmiewały w sobotę sali PGE ATOM Club na PGE ARENIE. Artystyczny tandem perkusisty i skrzypka, Jacka Pelca i Michała Cieśluka – których łączą żywiołowy temperament i wszechstronność muzyczna – swoim występem otworzył piłkarski wieczór w strefie VIP.

– Muzyka na żywo, dobre jedzenie, a wszystko to w komfortowym miejscu i przy okazji wydarzenia sportowego, jakim jest mecz naszej gdańskiej drużyny, to dla wielu osób dobry pomysł, by atrakcyjnie spędzić cały wieczór – mówi Lesław Januszewski, Rzecznik AGO. – Współpracujemy ze świetnymi artystami i mamy pomysły na kolejne atrakcje, nie tylko muzyczne, by zapewnić naszym gościom jak najciekawsze doznania. Tych kilka godzin spędzonych na gdańskim stadionie to zarówno dla najemców lóż VIP jak i najemców miejsc biznesowych na PGE ARENIE, jest okazją do ciekawych spotkań i nawiązania nowych kontaktów – dodaje.

Strefę VIP na PGE ARENIE tworzy 40 lóż biznesowych, a większość z nich ma stałych najemców. Poza tym jest jeszcze niemal 1400 miejsc biznesowych w wydzielonym sektorze na trybunie, z doskonałą widocznością i dostępem do restauracji PGE ATOM Club. Grono artystów, którzy wystąpili w niej w minioną sobotę, dopełnił Jacek Kulesza trio waliza & tamburyn. Artysta dużo koncertuje w Polsce i za granicą. Występował między innymi u boku Manu Chao, Macieja Maleńczuka i Stanisława Sojki.

W sali PGE ATOM Clubu goście mogli obejrzeć również wystawę plakatu, prezentującą zmieniające się trendy w sztuce afiszu sportowego. Ekspozycję przygotowało Muzeum Lechii Gdańsk, które mieści się na terenie PGE ARENY.

Już 11 kwietnia mecz z Legią Warszawa. Mecz zapowiada się bardzo ciekawie, Legia prowadzi w tabeli Ekstraklasy a Lechia kontynuuje dobrą passę i wygrała trzy mecze pod rząd. Dla wielu gości ze stolicy, przyjazd na mecz do Gdańska będzie więc ciekawym elementem wiosennego weekendu spędzonego nad morzem w Trójmieście. Strefa VIP przygotowuje dla nich kolejne atrakcje…

Źródło: Arena Gdańsk Operator

SzostyAkapitIKolejne