Komputer w firmie motywem przewodnim nowego Biznes Benchmark Magazyn

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

komputery.02.400x266Jak wybrać komputer do firmy? Jaki tablet będzie najlepszy? Czy warto już teraz zainwestować w monitory 4K? Na te i inne pytania można znaleźć odpowiedź w najnowszym numerze Biznes Benchmark Magazyn.

Wiele uwagi poświęca się wykorzystaniu nowych technologii informatyczno-telekomunikacyjncyh w firmie, tymczasem podstawą ich funkcjonowania jest sprzęt na jakim działają pracownicy, począwszy od najzwyklejszego peceta, a kończąc na zaawansowanym serwerze. Dlatego najnowszy numer magazynu poświęciliśmy właśnie komputerom w firmie – mówi Marcin Bieńkowski, Redaktor Naczelny Biznes Benchmark Magazyn.

Eksperci podpowiadają czym kierować się przy wyborze odpowiedniego do potrzeb komputera stacjonarnego, który wciąż jest podstawowym narzędziem pracy w firmach w Europie. Radzą o czym pamiętać kupując drukarkę oraz jak można zarządzać drukiem w firmie. Zwrócono także uwagę na temat monitorów o wysokiej rozdzielczości, odpowiadając na pytanie co zyskujemy używając ich do pracy. Redakcja przygotowała również zestawienie notebooków konwertowalnych oraz poradnik wyboru tabletu jako narzędzia pracy.

Dotychczas każdy z 10 numerów dotyczył innych, istotnych z punktu widzenia firmy rozwiązań i wdrożeń IT. Skupialiśmy się m.in. na zagadnieniu outsourcingu usług IT czy cloud computingu. W najnowszym wydaniu staramy się nieco bardziej zróżnicować poruszaną tematykę i poza kwestią komputerów w firmie piszemy o systemach GPS, chmurze obliczeniowej, bezpieczeństwie IT czy aspektach prawnych wykorzystywanego w firmie oprogramowania – mówi Marcin Bieńkowski. Taki trend chcemy kontynuować w kolejnych wydaniach, które zaprezentujemy już w nowej, odświeżonej formule – dodaje.

Wydawnictwo Biznes Benchmark Magazyn to integralna część internetowej platformy Biznes Benchmark, skierowanej do osób decyzyjnych oraz pracowników, którzy zajmują się wykorzystaniem systemów informatycznych w firmach. W jednym miejscu zyskują oni dostęp do zbioru najważniejszych informacji na temat technologii IT w małych i średnich przedsiębiorstwach, a także w dużych korporacjach i administracji publicznej. Artykuły na potrzeby magazynu dostępnego w formie PDF na vortalu Biznes Benchmark i na ogólnoświatowej platformie dystrybucji wydawnictw elektronicznych issuu.com tworzą zarówno dziennikarze, jak i najlepsi polscy i zagraniczni specjaliści z branży IT.

Źródło: Benchmark Biznes