Klienci w Toyota Bank zyskają podwójnie

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

toyota.bank.01.400x274Toyota Bank został partnerem akcji promocyjnej "Super Duet", dzięki której biorący udział w kampanii zyskują podwójnie. Dla wszystkich, którzy spełnią warunki promocji - założą Konto Jedyne oraz lokaty Plan depozytowy na 80 dni i Depozyt Plus - czekają nagrody gwarantowane: zysk z oprocentowania depozytów oraz premia w wysokości 140 zł. Łączna premia gwarantowana przy utrzymaniu minimalnej kwoty salda na obu lokatach wyniesie 5,72%.

Promocja rozpocznie się 14 maja br. i będzie trwać do 11 czerwca. Organizatorem akcji promocyjnej jest Agora Performance. Udział w akcji jest niezwykle prosty i przebiega w czterech krokach.

W pierwszym, każdy uczestnik powinien za pośrednictwem serwisu http://lokata325.zpremia.pl zarejestrować się i założyć swój profil w Aplikacji, a następnie przejść przez procedurę złożenia wniosku o darmowe Konto Jedyne.

W drugim kroku, do dnia 10 lipca br. Uczestnik zobowiązany jest do założenia lokaty Plan Depozytowy na 80 dni z oprocentowaniem w wysokości 3,25% i saldem minimum 3 000 zł.

Z kolei w trzecim kroku, nie później niż do 10 sierpnia należy uruchomić lokatę Depozyt Plus z oprocentowaniem 2,60% i kwotą minimalną 5 000 zł., na okres 6 miesięcy.

Ostatnim etapem jest konieczność zalogowania się do dnia 25 grudnia 2015 r. w aplikacji i uzupełnienia danych osobowych wraz z numerem swojego aktywnego Konta Jedynego. Na wskazany numer zostanie przekazana premia w wysokości 140 zł.

Łączna premia gwarantowana wypracowana w okresie trwania promocji, przy spełnieniu minimalnej kwoty salda na obu lokatach może wynieść nawet 5,72%, czyli więcej niż na standardowych lokatach bankowych w porównywalnym okresie.

– W Toyota Bank pragniemy docenić wysiłki oszczędzających, zainteresowanych gromadzeniem kapitału w okresie krótkoterminowym. Wszystkim, którzy wypełnią zapisy regulaminu i uzyskają gwarantowany zysk z tytułu odsetek od depozytów bankowych otrzymują dodatkową premię pieniężną – mówi Dominika Cepek, kierownik wydziału marketingu Toyota Bank Polska.

Szczegóły akcji promocyjnej dostępne są Regulaminie Akcji Promocyjnej „Super Duet” zamieszczonym w serwisie http://lokata325.zpremia.pl

Wszystkie informacje dotyczące produktów finansowych Toyota Bank Polska S.A. dostępne są na stronie: www.toyotabank.pl

Maciej Sitarski