Klienci Toyota Bank zapłacą tylko 3,99 zł od każdego pożyczonego 1000 zł

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

toyota.bank.01.400x274Toyota Bank wprowadził wiosenną promocję pożyczki gotówkowej. Dzięki niskiej stawce oprocentowania, miesięczny koszt odsetek w każdym z pięciu wariantów czasowych kredytu, wynosi zaledwie 3,99 odsetek miesięcznie od każdego pożyczonego 1 000 zł. W ramach preferencyjnych warunków, do końca czerwca 2015 roku, bank  zniósł także opłatę za rozpatrzenie wniosku oraz prowizję za uruchomienie pożyczki.

Wiosenna promocja pożyczki gotówkowej to propozycja dedykowana wszystkim klientom posiadającym konto w Toyota Bank, którzy potrzebują dodatkowych pieniędzy, ale nie chcą przy tym nadmiernie obciążać swojego budżetu domowego z tytułu wysokich kosztów kredytu czy też prowizji.

Promocyjna pożyczka dostępna jest w aż pięciu wariantach czasowych: 12, 24, 36, 48 oraz 60 miesięcy. W każdym z tych okresów, oferta oprocentowania została skalkulowana przez bank w taki sposób, że za każdy pożyczony 1000 zł, Klient zapłaci jedynie 3,99 zł odsetek miesięcznie.

Dzięki preferencyjnym warunkom, przykładowy koszt pożyczki na kwotę 10 000 zł i okres 36 miesięcy, wyniesie zaledwie 1436 zł, a miesięczna rata oscylować będzie w granicach 317 zł. Duży wpływ na tak korzystną dla klienta ofertę, ma zniesiona przez Toyota Bank opłata za rozpatrzenie wniosku oraz zerowa prowizja za uruchomienie pożyczki.

Z pożyczki mogą skorzystać klienci Toyota Bank, którzy posiadają przynajmniej 6-miesięczną historię współpracy z bankiem. Osobom, które wyróżniają się regularnym korzystaniem z konta, bank gwarantuje jeszcze jedno udogodnienie – udzieli im pożyczki poprzez uproszczoną procedurę rozpatrywania wniosku.

– Nasza najnowsza oferta pożyczki gotówkowej, jest kolejnym potwierdzeniem na to, że dbamy o finanse naszych stałych Klientów i zawsze doceniamy ich lojalność. Dzięki temu, że promocja potrwa do końca czerwca 2015 roku, z pieniędzy będzie można swobodnie skorzystać np. przy okazji wiosennych podróży czy też przeznaczyć je na realizację planów wakacyjnych – mówi Bartosz Suchecki Kierownik ds. Rozwoju Produktów.

Szczegóły na stronie: http://toyotabank.pl/pozyczka-wiosenna/

Maciej Sitarski