Klienci Banku BPS i banków spółdzielczych z Grupy BPS mogą korzystać z portalu zakupowego Planet Plus

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

bps.01.400x102Planet Plus to nowoczesna platforma zakupowa, za pomocą której klienci mogą bez wychodzenia 
z domu dokonywać zakupów w ponad 500 sklepach internetowych i dodatkowo korzystać 
z szerokiej oferty zniżek oraz promocji. Za każdą transakcję dokonaną za jego pośrednictwem 
- Planet Plus gwarantuje zwrot gotówki na konto w Banku BPS. Cashback łączy się z promocjami 
i wyprzedażami, dzięki temu kupujący mogą zaoszczędzić jeszcze więcej. Z portalem Planet Plus współpracują m.in. RTV Euro AGD, Tchibo, Answear, Zalando, Media Expert, Saturn, Groupon, Douglas, Sephora, LOT, Agito i wiele innych znanych marek.

– Wystarczy zalogować się na portalu, wybrać sklep, dokonać zakupu bezpośrednio na stronie sklepu, korzystając z promocji i rabatów, a zwrot określonej kwoty za zakupy automatycznie pojawi się w postaci nagrody pod nazwą „Cashback” na dedykowanym w portalu zakupowym koncie 
- mówi Jan Andrzej Sikora, Product Manager ITCARD.

Obsługa portalu zakupowego jest prosta i przejrzysta. Propozycję skierowano do klientów wszystkich banków spółdzielczych z Grupy BPS. Korzyści będą naliczane przy każdych zakupach dokonanych za pośrednictwem Planet Plus, a użytkownik sam zdecyduje, kiedy wypłacić zaoszczędzone środki. Na bieżąco będzie informowany o promocjach, zniżkach i rabatach, które 
w połączeniu z Cashbackiem pozwolą na otrzymanie wielokrotnych korzyści.

150521.planetplus.BankBPS.600x

– Bardzo zależało nam, by rozpocząć współpracę z Bankiem BPS oraz bankami spółdzielczymi z Grupy BPS. Zgodnie z zasadą, iż Bank powinien być blisko ludzi, uważamy, że wdrożenie portalu Planet Plus jest tym rozwiązaniem dla klientów, dzięki któremu otrzymają realną korzyść i poczują się jak w dedykowanym klubie zakupowym – powiedziała Jolanta Sadowska odpowiedzialna za współpracę z bankami spółdzielczymi w ITCARD.

– Automatyzm, wygoda i duża liczba znanych partnerów to cechy wyróżniające program portalu zakupowego Planet Plus. Współpraca Banku BPS i ITCARD będzie się z pewnością rozwijała tak, by wspólnie dotrzeć do jak największej liczby klientów, przygotowując nie tylko rabaty i zniżki, ale również atrakcyjne produkty bankowe, które pomogą finansować zakupy – podsumował nawiązaną współpracę Arkadiusz Zwierzchowski, Dyrektor Departamentu Zarządzania Sprzedażą Banku BPS.

Zapraszamy do zapoznania się z portalem zakupowym dostępnym pod adresem: planetplus.pl

Zespół Komunikacji
Departament Organizacyjno-Prawny i Kadr
Bank BPS S.A.