Karta kredytowa rok bez opłat i tablet do wygrania

Karta kredytowa rok bez opłat i tablet do wygrania
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Citi Handlowy staje się coraz bardziej aktywny online, także jeśli chodzi o akwizycję nowych klientów. Bank rusza właśnie z limitowaną ofertą karty kredytowej, którą udostępni na portalu zakupów grupowych Groupon.

W pierwszym roku korzystanie z karty jest bezpłatne. Dodatkowo, osoby, które skorzystają z oferty będą mogły wziąć udział w konkursie i wygrać tablet Samsung Galaxy Tab3 T110 Lite. To pierwsza taka oferta na Grouponie, gdzie bank oferuje nie tylko produkt na specjalnych warunkach, ale także możliwość wygrania atrakcyjnej nagrody.

To już kolejna oferta naszej karty na portalu zakupów grupowych, a pierwsza w której można wygrać tak atrakcyjną nagrodę.  Aby skorzystać z oferty trzeba wykupić kupon o wartości 5 zł na portalu Groupon.pl., a następnie do 31 marca złożyć wniosek internetowy o wydanie karty kredytowej – wyjaśnia Katarzyna Józefowicz, Szefowa Pionu Zarządzania Produktami Kredytowymi w Citi Handlowy.

Osoba, która kupi kartę kredytową za pośrednictwem Groupon.pl jest zwolniona z opłaty rocznej w pierwszym roku jej użytkowania i nie płaci za jej wydanie. Standardowo opłata za kartę wynosi 96 zł Sliver, 216 zł Gold, 324 zł Platinum w skali roku. To duża korzyść i oszczędność dla klienta – dodaje.

Dodatkowo każdy kupon zakupiony na portalu upoważnia do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest tablet Samsung Galaxy Tab3 T110 Lite. Nagrodę otrzyma pierwsze 1750 osób, które w ciągu 30 dni od daty otrzymania karty wykonają kartą transakcje bezgotówkowe za  min. 500 zł, a także  zalogują się min. 1 raz w serwisie transakcyjnym Citibank Online  pod adresem www.citibankonline.pl.

Z oferty Citi Handlowy można skorzystać od 10 do 24.03.2014. lub do wyczerpania 2 500 kuponów. W promocji  mogą wziąć udział osoby, które od 1 stycznia br. nie posiadały żadnej głównej karty kredytowej Citibank. Regulamin oferty dostępny jest na portalu Groupon.pl oraz www.citihandlowy.pl, bezpośrednio pod LINKIEM.

Źródło: Bank Handlowy w Warszawie SA