Karolina Mitraszewska w zarządzie Nest Banku

Karolina Mitraszewska w zarządzie Nest Banku
Karolina Mitraszewska Fot. Nest Bank
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Karolina Mitraszewska została powołana na Członka Zarządu Nest Banku. Od 12 lutego 2020 roku odpowiada za Pion Operacji, Logistyki, Transformacji i IT (COO).
#KarolinaMitraszewska będzie odpowiedzialna za nadzorowanie działań i procesów biznesowych w Pionie Operacji, Logistyki, Transformacji i IT #NestBank

Nowa członek zarządu Nest Banku posiada ponad 20-letnie doświadczenie w transformacji i rozwoju biznesu oraz wdrażaniu innowacji. Zajmowała kierownicze stanowiska w EY Audit, EY Business Advisory, Provident Polska, BZ WBK, Santander Bank. Karolina jest doktorem nauk ekonomicznych, wykładowcą SWPS, absolwentką Szkoły Głównej Handlowej, Copenhagen University i SWPS. Ukończyła również Personal Leadership Programme w ICAN Institute.

Czytaj także: Agnieszka Porębska-Kość w zarządzie Nest Banku >>>

Karolina Mitraszewska dołączyła do zespołu Nest Banku w 2018 roku przejmując odpowiedzialność za operacje, logistykę i transformację biznesu

– Karolina dała się poznać jako skuteczny menedżer i specjalista w zakresie transformacji i rozwoju biznesu. Doceniamy skuteczność, z jaką potrafi wykorzystywać swoje doświadczenie zawodowe w budowaniu efektywnych rozwiązań biznesowych – mówi Marek Kulczycki, Prezes Zarządu Nest Banku.

Karolina Mitraszewska odpowiedzialna za nadzorowanie działań i procesów biznesowych w Pionie Operacji, Logistyki, Transformacji i IT

Jako Członek Zarządu Nest Banku Karolina Mitraszewska będzie odpowiedzialna za nadzorowanie działań i procesów biznesowych w Pionie Operacji, Logistyki, Transformacji i IT.

– Nest Bank potrzebuje silnych liderów. Karolina udowodniła, że możliwe jest wprowadzanie zmian, które podnoszą efektywność organizacyjną banku na każdym poziomie działalności – mówi Jacek Kseń, Przewodniczący Rady Nadzorczej.

W Nest Banku możemy działać zwinniej niż w wielkich bankach i być bliżej klienta. Mocno stawiamy na wygodne rozwiązania, wspierane przez technologie i oferujące dodatkową wartość dla klienta. Nominację do zarządu odbieram jako docenienie mojej dotychczasowej pracy oraz szansę na jeszcze większe zaangażowanie się w rozwój banku- mówi Karolina Mitraszewska.

Źródło: Nest Bank